The Wild Eternal İndir

0
 

The Wild Eternal İndir Türkçe Yama
 

The Wild Eternal İndir
 

The Wild Eternal pc indir

The Wild Eternal 2017 Sen Ananta adında yaşlı bir kadınsın, Himalaya vahşi kalıcı barışı aramaya acı çeken bir hayattan kaçındın. Travmatik bir yaşamın ardından, reenkarnasyon döngüsünden kaçmaya çalıştın, böylece sonunda barış içinde kalırsın.

Reenkarnasyona meydan okumak sizi sis altinda yemyeşil, terk edilmiş bir vahşi doğaya bıraktı. Tilki şeklinde bir yarı tanrı, kaderinizden kurtulmanıza yardımcı olmayı kabul eder, ancak karşılığında ona yardım ederseniz.

Acımasızlığın sonsuzluğundan kaçınma umuduyla geçmişinizin izlerini iyileştirmek için meditative bir maceraya çıkarken mistik vahşi yaşamı keşfedin.
İçerir
Gizemli ve Gizemli Bir Dünyayı Keşfedin: Sisin içinde barındırdığı muazzam güzel bir vahşi yaşamı, berrak manzaradan uzaktaki yer işaretlerine kadar yolculuk edin.
Kendi Yolunuzu bulun: Sisin içinde kaybolmuşken, eski eserler bulabilir ve gizli kutsal alanlarda güçlü yeteneklerin kilidini açarsınız.
Garip Vahşi Yaşam ile Etkileşim: Vahşi ve bazen de tehlikeli yaratıklarla tanışın ve her biri farklı kişiliklere sahip olun. Onlara saldırmanın hiçbir yolu bulunmadığı için yolculuğunuza dikkatle geçin.
Karışık Bir Anlatı ortaya çıkarın: Yaşlı bir kadın olarak oynayın, Ananta, reenkarnasyon döngüsünden kaçmaya ve geçmişiyle ilgili gerçeği ortaya çıkarmak için aramaya çalışın.
Kendinizi bırakın: 6-9 saatlik bir oyunda, sanki sisin altında kaybolun, güçlü anlatı ve gizemle parçalanmış bir meditative yürüyüş yapın.

   

The Wild Eternal İndir
   

The Wild Eternal İndir Full crack İndir
   

The Wild Eternal İndir MultiPlayer Yaması İndir
 
365
OYUN BILGILERI 2 sene önce eklendi
The Wild Eternal İndir

Tür: Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 885.88 MB

Crack: plaza

Tarih: 13-04-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!