Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
The Wild Eternal

The Wild Eternal İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

The Wild Eternal pc indir

The Wild Eternal 2017 Sen Ananta adında yaşlı bir kadınsın, Himalaya vahşi kalıcı barışı aramaya acı çeken bir hayattan kaçındın. Travmatik bir yaşamın ardından, reenkarnasyon döngüsünden kaçmaya çalıştın, böylece sonunda barış içinde kalırsın.

Reenkarnasyona meydan okumak sizi sis altinda yemyeşil, terk edilmiş bir vahşi doğaya bıraktı. Tilki şeklinde bir yarı tanrı, kaderinizden kurtulmanıza yardımcı olmayı kabul eder, ancak karşılığında ona yardım ederseniz.

Acımasızlığın sonsuzluğundan kaçınma umuduyla geçmişinizin izlerini iyileştirmek için meditative bir maceraya çıkarken mistik vahşi yaşamı keşfedin.
İçerir
Gizemli ve Gizemli Bir Dünyayı Keşfedin: Sisin içinde barındırdığı muazzam güzel bir vahşi yaşamı, berrak manzaradan uzaktaki yer işaretlerine kadar yolculuk edin.
Kendi Yolunuzu bulun: Sisin içinde kaybolmuşken, eski eserler bulabilir ve gizli kutsal alanlarda güçlü yeteneklerin kilidini açarsınız.
Garip Vahşi Yaşam ile Etkileşim: Vahşi ve bazen de tehlikeli yaratıklarla tanışın ve her biri farklı kişiliklere sahip olun. Onlara saldırmanın hiçbir yolu bulunmadığı için yolculuğunuza dikkatle geçin.
Karışık Bir Anlatı ortaya çıkarın: Yaşlı bir kadın olarak oynayın, Ananta, reenkarnasyon döngüsünden kaçmaya ve geçmişiyle ilgili gerçeği ortaya çıkarmak için aramaya çalışın.
Kendinizi bırakın: 6-9 saatlik bir oyunda, sanki sisin altında kaybolun, güçlü anlatı ve gizemle parçalanmış bir meditative yürüyüş yapın.


MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7 or higher
İşlemci: Intel Core i3 2.00 GHz or AMD equivalent
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 450 or higher with 1GB Memory
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

The Wild Eternal İndir BENZER İÇERİKLER
The Wild Eternal İndir YAPILAN YORUMLAR