Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

The Witcher 3 Wild Hunt Game of the Year Edition indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

The Witcher 3 Wild Hunt Game of the Year Edition indir

The Witcher 3 Wild Hunt Game of the Year Edition indir Profesyonel bir canavar avcısı olmak ve destansı bir maceraya atılmak!
Piyasaya sunulduğundan üzerine, The Witcher 3: Vahşi Hunt yıl ödülleri 250 Oyunu üzerinde iddia bir anlık klasik haline geldi. Şimdi oyun fazladan 50 saat değerinde olan hikaye odaklı açılımları hem birlikte 100 saatlik uzun, açık-dünya macera üzerinde, bu büyük tadını çıkarabilirsiniz. Yeni silahlar, zırhlar, refakatçi kıyafetler, yeni oyun modu ve yan görevler – Bu sürüm tüm ek içeriğini içerir.

Kiralık için yüksek eğitimli Canavar Slayer gibi oynayın
Erken çocukluk Eğitimli ve insanüstü beceriler, gücü ve refleksleri kazanmak için mutasyona uğramış, witchers yaşadıkları canavar musallat dünyaya güvenilmeyen denge vardır.
Gruesomely bir yükseltilebilir silah bir dizi silahlı profesyonel canavar avcısı, mutasyona iksirler ve savaş sihirli olarak düşmanlar yok.
dağ prowling yoğun nüfuslu kentlerin karanlık arka sokaklar gizlenen doğaüstü yırtıcı kurnaz geçer vahşi hayvanlardan, egzotik canavarlar geniş bir yelpazede avlayın.
senin silah yükseltme ve özel zırh satın almak ya da at yarışı, kart oyunları, yumruk kavga ve yaşam getiren diğer zevkleri onları harcamak için ödülleri yatırım.

Bir Ahlaki Belirsiz Fantasy Açık Dünya Kehanet Çocuk Track Down
sonsuz macera için inşa edilen Witcher kitlesel açık dünya boyutu, derinliği ve karmaşıklığı açısından yeni standartlar belirliyor.
fantastik bir açık dünya çapraz: dağların ortasında ve denizde unutulmuş kalıntılar, mağaralar ve batık, açık ova boyunca şehirlerde tüccar ve cüce demircileri ile ticaret ve avı keşfetmek.
Savaş zamanında, kehanet çocuğu, önümüzdeki eski elf efsanelerinde foretold olan büyük gücün yaşayan bir silah izini.
İyi ve kötünün ötesinde gidip onların uzun erimli sonuçları yüz seçimler yapın.

TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır.TÜM SÜRÜMLER DAHİLDİR. FULL SÜRÜM SORUNSUZ . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 1 EYLÜL 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

The Witcher 3 Wild Hunt Game of the Year Edition indir BENZER İÇERİKLER
The Witcher 3 Wild Hunt Game of the Year Edition indir YAPILAN YORUMLAR