Theme Park Studio indir – Full

0
  

Theme Park Studio indir – Full Türkçe Yama
 

Theme Park Studio indir – Full - Full PC Türkçe
   
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Theme Park Studio indir – Full

Theme Park Studio indir – Full Theme Park Studio, oyuncuların kendi tasarımlarının çarpıcı eğlence parklarını tasarlamasına, kurmasına ve yaşamanıza olanak tanıyan güçlü bir araçlar paketi. Oyuncular hayal edebileceklerini inşa edebilir ve başkalarının yaşayabilmesi için çevrimiçi olarak paylaşabilirler.

Theme Park Studio, Steam Workshop entegrasyonunu içerir. Artık, programdan çıkmadan topluluk tarafından inşa edilen Parklar, Sürprizler, Özel Manzara ve Çevre kitaplıklarına göz atabilirsiniz. Yaratılışlarınızı doğrudan Theme Park Studio’dan yüklemek için yeni bir ‘Yayınla’ özelliği de var.

‘Parka Girin’ özelliği, oyuncuların topluluk inşa edilmiş parklardan sanal tur almalarına izin vererek yeni bir boyut kazandırıyor. Oyuncular bardak altlığı, düz sürmek, Go Karts ve daha pek çok şey yapabilirler. Vive, Oculus Rift ve OSVR için VR desteği ile sanal park deneyimi tamamen yeni bir seviyeye taşınmaktadır.

Zengin araç setimizi kullanarak, oyuncular arazilerini şekillendirerek, göller, nehirler oluşturarak ve şövalyeler ve dağlar yetiştirerek başlıyor. Daha sonra açma kapısı ayarlanır ve yollar kolay yollu aletlerle yerleştirilir. Burada sıralı veya keskin kenarlar yok, sadece düzensiz şekilde kavisli yollar hazırlanıyor. Bir düğmeyi tıklatarak, çitler oluşturulur, merdivenler oluşturulur ve ağaçlar prosedürel olarak yerleştirilir. Şimdi bazı gezintiler yapmanın zamanı geldi. Koster kombinasyonu hem kolay hem de esnektir. Koster rayları kıvrılabilir, bükülebilir ve akla gelebilecek neredeyse her tasarıma şekil verilebilir. Frenler, hızlandırıcılar, tüneller ekleyin veya bir yanardağ gibi özel bir kafesle parmak bağırın. Neyin ortaya çıkabileceğine neredeyse hiç sınır yoktur. Prefabrike şablon parçaları da yardımcılar olarak sunulmaktadır. Batwing veya kobra rulosu eklemek ister misiniz? Simgeyi tıklamanız yeterlidir ve tüm güçler tüm kullanım kolaylığı ile bir araya getirilir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Theme Park Studio indir – Full
 

Theme Park Studio indir – Full Full crack İndir
       

Theme Park Studio indir – Full Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

Theme Park Studio indir – Full - Full PC Türkçe
 
2.276
OYUN BILGILERI 12 ay önce eklendi
BENZER OYUNLAR
Sleeping Dawn
188 bakılma
Megaton Rainfall
651 bakılma
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!