Thief Complete Edition Hatred indir

0
 

Thief Complete Edition Hatred indir Türkçe Yama
 

Thief Complete Edition Hatred indir
 

Thief Complete Edition Hatred indir

Thief Complete Edition Hatred indirGarrett, Usta Hırsız, şehre gölgeler dışarı adım. Baron’un İzle korku ve baskının yükselen bir dalga yayılır, bu hain yerde, onun becerilerini o güvenebileceği tek şey vardır. Hatta en dikkatli vatandaşlar ve onların en iyi korunan eşyalarını onun ulaşamayacağı güvenli değildir.
Bir ayaklanma ortaya gibi, Garrett kendisi çatışma katmanları büyüyen dolaşmış bulur. Orion, halkın sesi ile Kurşun, zulüm vatandaşlar Baron elinden Şehir geri talep için ellerinden gelen her şeyi yapacağız. devrim kaçınılmazdır. Garrett yer almazsa, sokaklar kana kırmızı çalışacak ve Şehir kendisi dışında gözyaşı olacak.

Garrett şimdiye kadar … şey için bedel ödedi asla.
Temel Özellikler:
SİZ GARRETT MASTER HIRSIZ ARE
Garrett, beceri rakipsiz bir set ile bir karanlık ve yalnız hırsız sessiz ayakkabı içine adım. En zorlu soygunlar, en ulaşılmaz Loots, en iyi muhafaza sırları: hiçbir şey ulaşamayacağı olduğunu.
ŞEHİR: ALMA İÇİN SİZİN
Onun gölgeli arka sokaklar onun çatılarının yüksekliklere, hasta ve sorunlu City keşfi. Zengin evlere gizlice en iyi korunan konaklar sızmak ve fark edilmeden ve onaylanmamış her karanlık köşede … pusuda.
SİZİN YAKLAŞIMI SEÇİN
Kaldıraç Garrett cephanelik, sizin blackjack ile korumaları aşağı çekmek için birçok ok türlerinden birini vur ya da çevreyi manipüle etmek ve düşmanlarına zekâsı için yeni alınan odak yeteneklerini kullanmak için. Master hırsız ne tür olacak?
Görülmemiş IMMERSION
Çığır açan görsel öğeler ve gerçek anlamda dokunsal ve visseral birinci şahıs deneyimi sayesinde dünya ile bir ol. Çene bırakarak Next-Gen teknik olanakları sayesinde, Hırsız manzaraları, sesler ve yapay zeka sayesinde görülmemiş daldırma sunar.

   

Thief Complete Edition Hatred indir
   

Thief Complete Edition Hatred indir Full crack İndir
   

Thief Complete Edition Hatred indir MultiPlayer Yaması İndir
 
10.591
OYUN BILGILERI 3 sene önce eklendi
Thief Complete Edition Hatred indir

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 22,2 GB

Crack: SKİDROW

Tarih: 01-06-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler:

BENZER OYUNLAR
The Free Ones İndir
2.961 bakılma
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!