Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
This Is the Police

This Is the Police İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

This Is the Police Full PC indir

This Is the Police pc Derin bir yolsuzluk, suç ve entrika hikâyesine dal. Cesur Emniyet Amiri Jack Boyd olarak dibe batmakta olan Freeburg şehrinin karanlık kısmıyla yüzleşeceksin. Jack, doya doya harcayabileceği parasını alıp emekli mi olacak, yoksa beş parasız ortada mı kalacak? Yoksa daha da kötü bir şey mi olacak?
Çekişmeli bir yolsuzluk, suç ve politik entrika hikâyesinin içine atıl. Kaosun eşiğindeki bir şehirde personelini yönet, acil durumlara tepki ver ve suçları araştır. Bir yandan olayların arkasındaki yeraltı işlerini çeviren mafya, pençelerini şehrin daha da derinine batırırken diğer yandan da belediye başkanı, her türlü durumu kendi politik çıkarları doğrultusunda kullanmaktan geri kalmıyor.
Durumlar ortaya çıkarken nasıl bir yaklaşım tarzı sergileyeceğini belirle. Bazen bir suç mahallinde yükselmekte olan krize tepki veriyor ya da Freeburg’un mafya babalarıyla anlaşmaya çalışıyor olacaksın. Bazen kendini basın odasında sorulardan kaçınırken, bazen de tanık olarak sorguya çekilirken bulacaksın. Git gide dolmakta olan bardağın en azından emekliliğini garantileyene kadar taşmasına engel olabilir misin? Yoksa hapsi boylamak gibi daha kötü durumlara mı gireceksin?

  • Görevinin ne olduğu açık: Jack Boyd emekli olana dek, 180 gün içerisinde 500,000 $ kazan. Nasıl mı? Orası sana kalmış!
  • Kararlar, kararlar, kararlar… This Is the Police, karanlık bir hikâyeden ve bu hikâyeye nasıl tepki verdiğinden ibaret. Kararın ne olursa olsun, oyunu ve Jack Boyd’un kaderini etkileyecek.
  • Adeta İyi, Kötü ve Çirkin olayı! Freeburg’un Emniyet Amiri her tülü insanla uğraşıyor. Kötü çocukların kim olduğunu belirlemek sana kalmış.
  • Görevlerini yerine getir: Jack’in Freeburg Emniyet Amiri olarak yerine getirmesi gereken günlük görevleri var: acil durumlara tepki vermek, emri altındaki polis memurlarını yönetmek, bütçe için savaşmak…
  • Soruşturmalar başlatıp olayları çözerek Freeburg’daki suç çetelerine karşı kanıt topla.
  • Şehrin farklı güçleriyle başa çık: Belediye Başkanı, Mafya, Kilise, İşçi Sendikası. Herkes sana bir şeyler vaat ediyor ancak her şeyin bir bedeli var…
  • Oyun, Duke Nukem’in sesi olarak tanınan muhteşem Jon St. John tarafından seslendirildi


MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows XP 32
İşlemci: Dual Core CPU
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Geforce 7800, AMD HD 4600, Intel HD3000 or similiar
DirectX: Sürüm 9.0
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX compatible
ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Quad Core CPU
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce 560 or higher, AMD Radeon HD 5800 or higher
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX compatible

This Is the Police İndir BENZER İÇERİKLER
This Is the Police İndir YAPILAN YORUMLAR