Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

This War of Mine Anniversary Edition indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

This War of Mine Anniversary Edition indir

This War of Mine Anniversary Edition indir Macera, Bağımsız Yapımcı, Simülasyon This War of Mine (Benim Savaşım) oyununda elit bir asker olarak değil, yemek ve ilaç yokluğu çeken ve sıksık olarak keskin nişancılar ve saldıran leşçillerin tehlikesi ile karşı karşıya olan kuşatma altındaki bir şehirden kurtulmaya çalışan bir takım sivili oynuyorsunuz. Oyun tamamiyle yeni bir yönden görülen bir harp tecrübesini sunar.

This War of Mine (Benim Savaşım) oyununun temposu gece ve gündüz döngülerine dayalıdır. Gündüz vakitsince dışarıdaki keskin nişancılar sığınağınızı terk etmenize izin vermezler ve dolaysıyla saklanma yerinizi korumaya odaklanmanız gerekiyor: üreterek, ticaret yaparak ve hayatta kalanlara bakarak. Gece vakitsince hayatta kalmanıza yardımcı olacak maddeleri toplaması amacıyla sivillerden birini bir takım orjinal mekânları aramak üzere görevlendiriyorsunuz.

Kendi vicdanınıza dayanarak ölüm – kalım kararları veriyorsunuz. Kendi barınağınızdan herkesi korumaya çalışır yada daha uzun bir vakit hayatta kalmak amacıyla bazılarını feda ediyorsunuz. Savaş vakitsince, iyi ya da kötü kararlar yok, yalnızca hayatta kalmak var. Bunu ne kadar acele kavrarsanız o kadar iyi.
THİS WAR OF MİNE: ANNİVERSARY EDİTİON

This War of Mine’ın küresel olarak yayınlanmasının üstünden iki sene geçti ve tecrübeyi hala büyütüyoruz. Bu yeni ücretsiz DLC, bilhassa Yıldönümü Sürümü amacıyla yaratıldı. Yeni karakterler eklendi, keşfedilecek yeni lokasyonlar var ve en mühimsi, tamamiyle yeni bir son, oyunun değişik bir neticesi oluyor. Ama ikilem aynı kalıyor, değer verdiklerini güvenliğini sağlamak amacıyla ne kadar uzağa gidersin?
THİS WAR OF MİNE (BENİM SAVAŞIM):

[liste]
Gerçek hayattaki olaylardan ilham almıştır.
Hayatta kalanları denetim edip barınağınızı yönetin.
Silah, alkol, yatak ya da soba – hayatta kalmanıza yardımcı olacak her şeyi üretin.
Karar verin – Çoğu vakit affetmeyen ve duygusal olarak zor bir tecrübe
Her yeni oyuna başladığınızda herhangi duruma getirilmiş bir dünya ve karakterler
Oyun ilişkisini tamamlamak amacıyla kara kalem stili ile biçimlendirilmiş estetikler[/liste].

Ön izlemeler:
IGN

This War of Mine (Benim Savaşım) gereksinimiz olan harp oyunu olabilir.
GAMESPOT

[İ]This War of Mine’ın (Benim Savaşım) daha önceki oyunların büyük ölçüde görmezlikten geldiği bir şekilde harpın neticelerini tanımlama girişimleri dikkatimi çekti. Böyle korkunç koşullar altında yaşamanın duygusal ve psikolojik zorluklarının mücadeleniz vakitsince öneme almanız gereken faktörler oldukları gerçeği, bu ağır ve mühim konuyu hak ettiği ciddiyet ve karmaşıklık ile ele alacağı konusu ile ilgili bana ekstra umut veriyor.

This War of Mine Anniversary Edition indir BENZER İÇERİKLER
This War of Mine Anniversary Edition indir YAPILAN YORUMLAR