Torment Tides of Numenera indir

0
   

Torment Tides of Numenera indir Türkçe Yama
 

Torment Tides of Numenera indir - Full PC Türkçe
   

Torment Tides of Numenera indir

Torment Tides of Numenera PC indir Torment, tüm zamanların en beğenilen ve sevilen rol yapma oyunlarından biri. Torment: Numenera Tides Monte Cook’un Numenera evreninde geçen bir tek oyuncu, izometrik, anlatı odaklı rol yapma oyunudur ve Planescape arkasındaki yaratıcı ekip tarafından getirildi: Torment ve ödüllü Wasteland 2.
Özellikler:
Derin, Tematik tatmin edici Hikayesi. Torment felsefi temellerinin hem mekanik ve yaratıcı oyunu sür. Sözlerin, seçimler ve eylemler birincil silahlardır.
Herhangi Diğer aksine Bir Dünya. Dokuzuncu Dünya genelinde Yolculuk, sıradışı huşu uyandıran görsel ve öngörülemeyen öğeleri ile muhteşem bir orijinal ayar, kullanmak ve savaş dışında ve büyü çarpıcı kahramanlık için. Obsidian Entertainment tarafından Eternity ödüllü Pillars kullanılan teknolojisi ile güçlendirilmiş, Monte Cook tarafından Numenera ayarı keşfetmek için sonsuz güzellikleri ve inanılmayacak yaratıcı yerleri sağlar.
Zengin, Kişisel Anlatı. Düşünceli ve karakter odaklı, hikaye hissediyorum destan ama geleneksel olmayan karakterler ve kimin motivasyonları ve arzuları oyun boyunca kendi eylemlerini şekillendiren arkadaşları ile, özünde derin kişisel.
Reaktivite, Replayability ve Tides. Seçenekleriniz önemi ve Dokuzuncu Dünya ahlak “yanlış” “doğru” ve basit bir mesele değildir. Sen etrafındaki insanların kaderini belirleyecek ve karakterler kararlar ve itibar tepki verecektir. Sonuç oyun boyunca eylemler doğal olarak ortaya çıkan bir derin replayable deneyimdir.
Yeni Savaş alın. Kriz sistemi ile mücadele sadece düşmanları dayak daha fazladır. Çevresel bulmacalar, sosyal etkileşim gizli ve daha fazlası ile savaşları birleştiren el yapımı set parçaları yolumuzu planlayın.

 

Torment Tides of Numenera indir
 

Torment Tides of Numenera indir Full crack İndir
         

Torment Tides of Numenera indir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

Torment Tides of Numenera indir - Full PC Türkçe
 
3.945
OYUN BILGILERI 2 sene önce eklendi
Torment Tides of Numenera indir

Tür: Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 5.46 GB

Crack: STEAM

Tarih: 31-01-2016

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , , ,

BENZER OYUNLAR
Call of Duty WWII İndir
107.140 bakılma
Far Cry 5 İndir
31.787 bakılma
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!