Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Torment Tides of Numenera indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Torment Tides of Numenera indir

Torment Tides of Numenera PC indir Torment, tüm zamanların en beğenilen ve sevilen rol yapma oyunlarından biri. Torment: Numenera Tides Monte Cook’un Numenera evreninde geçen bir tek oyuncu, izometrik, anlatı odaklı rol yapma oyunudur ve Planescape arkasındaki yaratıcı ekip tarafından getirildi: Torment ve ödüllü Wasteland 2.
Özellikler:
Derin, Tematik tatmin edici Hikayesi. Torment felsefi temellerinin hem mekanik ve yaratıcı oyunu sür. Sözlerin, seçimler ve eylemler birincil silahlardır.
Herhangi Diğer aksine Bir Dünya. Dokuzuncu Dünya genelinde Yolculuk, sıradışı huşu uyandıran görsel ve öngörülemeyen öğeleri ile muhteşem bir orijinal ayar, kullanmak ve savaş dışında ve büyü çarpıcı kahramanlık için. Obsidian Entertainment tarafından Eternity ödüllü Pillars kullanılan teknolojisi ile güçlendirilmiş, Monte Cook tarafından Numenera ayarı keşfetmek için sonsuz güzellikleri ve inanılmayacak yaratıcı yerleri sağlar.
Zengin, Kişisel Anlatı. Düşünceli ve karakter odaklı, hikaye hissediyorum destan ama geleneksel olmayan karakterler ve kimin motivasyonları ve arzuları oyun boyunca kendi eylemlerini şekillendiren arkadaşları ile, özünde derin kişisel.
Reaktivite, Replayability ve Tides. Seçenekleriniz önemi ve Dokuzuncu Dünya ahlak “yanlış” “doğru” ve basit bir mesele değildir. Sen etrafındaki insanların kaderini belirleyecek ve karakterler kararlar ve itibar tepki verecektir. Sonuç oyun boyunca eylemler doğal olarak ortaya çıkan bir derin replayable deneyimdir.
Yeni Savaş alın. Kriz sistemi ile mücadele sadece düşmanları dayak daha fazladır. Çevresel bulmacalar, sosyal etkileşim gizli ve daha fazlası ile savaşları birleştiren el yapımı set parçaları yolumuzu planlayın.
Minimum

İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 (64 bit)
İşlemci: Intel Core 2 Duo or AMD equivalent
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 260 or Radeon HD 4850 (512 MB VRAM)
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 30 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX compatible sound card
ÖNERILEN:
İşletim Sistemi: Windows 7/8/8.1/10 (64 bit)
İşlemci: Intel i5 series or AMD equivalent
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 or Radeon HD 5770 (1 GB VRAM)
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 30 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX compatible sound card

Torment Tides of Numenera indir BENZER İÇERİKLER
Torment Tides of Numenera indir YAPILAN YORUMLAR