Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Torn Tales PC İndir – Full

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Torn Tales PC İndir – Full

Torn Tales PC İndir – Full Torn Tales PC 3 kahraman partinizi, folklorun parçalanmış sayfalarını onarmaya çalışırken yönlendirin. Evil, sevdiğiniz masalları yok etti. Bu gerçek zamanlı kadro tabanlı RPG‘de canavarları ve Yırtık Hikayeleri boyunca düşmanları parçalayın.

Robin Hood, Kar Beyazı ve Dr Jekyll & Hyde’ın güçlerini kötü Ciltçi tarafından monte edilen karanlık ortamda birlikte savaşırken kullanacaksın. O, sizi bekletmek için efsanevi topraklardan düşmanları bağlamıştır, bu yüzden beklenmedik duruma hazır olun.

Karakterlerinizi yenilemek için zengin yetenek ağaçları kazanın. Ekibinizin toplam mücadele potansiyelini en yükseğe çıkaran yükleri seçin. Savaşta kurşun karakterini daha da zorlaşmak için değiştirin. Lore & fable’ın topraklarını keşfedin, Geppetto’nun Koruyucu Altın Yüzüğünden Ahab’ın Fury Amulet’ine kadar çok çeşitli varyasyonla ganimetler toplamaya çalışın.

Becerilerini geliştirin ve sonsuz Arena modunda yeni yetenek kombinasyonları deneyin. Küresel liderlik tablolarıyla dünyanın en iyi oyuncularıyla nasıl karşılaştırdığınızı görün.

RPG tabanlı gerçek zamanlı takım – farklı ancak tamamlayıcı becerilere sahip üç kahramanın bir partisine önderlik eder.

Klasik masalların yırtık manzarası içinde – kötülüğü bildiğimiz şekliyle fantezi dünyasına bulaştırdığında ayarlayın.

Derin beceri ağacı – Hyde’nin deliliği veya Snow White’in zehirli elması gibi her karakterin eşsiz yeteneklerinin kilidini açın ve yükseltin.

Loot – binlerce olası eser toplamak için yeteneklerinizi / becerilerini benzersiz kombinasyonlarla artırın.

Karakter takas mechanic – farklı strateji ve yetenekler için taktiklerini orta savaş arasında değiştir.

5 Benzersiz krallıklar – Masallardan çalınan alemleri ziyaret edin ve dünyaya özgü birçok canavarla savaşın. Sonuna ulaşın ve bildiğiniz patronları çok iyi yenin.

Arena modu – çok sayıda canavar ve düşmanla sınırsız sonsuz savaşlar.

Global leaderboards – arena modunda kimlerin en uzun süre dayanabileceğini görmek için dünya çapında oyuncularla rekabet eder.

  • OS: Windows 7 or above
  • Processor: Intel Core i5 4th generation or above
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: Geforce GT 720 / Intel Iris 5100 or better
  • Storage: 2 GB available space

 

Torn Tales PC İndir – Full BENZER İÇERİKLER
Torn Tales PC İndir – Full YAPILAN YORUMLAR