Total War WARHAMMER 2 İndir

0
  

Total War WARHAMMER 2 İndir Türkçe Yama
 

Total War WARHAMMER 2 İndir
 
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Total War WARHAMMER 2 PC FULL indir

Total War: WARHAMMER II Türkçe destekli bir oyundur. Bin yıl önce, Kaos istilası ile kuşatılmış, Yüksek Elf mages’inin bir konseyi geniş ve arse bir girdap oluşturmuştur. Amacı, dünyadaki bir Rüzgâr Rüzgârını çekmek için bir okyanus boşaltırken Daemonic ordularını Kaos Bölgesine geri döndürmekti. Şimdi Büyük Vorteks kayıyor ve dünya yine yıkımın eşiğinde duruyor.

Güçlü güçler, avluyu iyileştirmek ve felaketten kaçmak için hareket ediyorlar. Ancak diğerleri kendi acı amaçları için korkunç enerjilerini kullanmaya çalışırlar. Yarış devam ediyor ve dünyanın kaderi galip geldi.

Ulthuan’ın Defansörü Prens Tyrion, Yüksek Elfleri, vorteksin kendi kıtasının üstünde ilerledikçe dengelemek için umutsuz çabalarında yönlendirir.

Slann Mage-Priest Mazdamundi, palyaçon tahtının üstüne Lizardria’nın savaş alanlarını Lustria’dan kuzeye doğru fırlarlarken yönlendirir. Yaşlıların yöntemleri hakim olsa da, tufanların önlenmesi konusunda niyetlidir.

Cadı Kral Malekith ve sadist Dark Elf orduları Naggaroth ve labirenti Black Arks’tan kovdu. Vortekste büyük zayıflık ve ölümünde büyük bir fırsat tadı.

Bu arada, dördüncü gizli bir yarış, sebepleri, uğursuz parseller ve entrikalar tarafından örtülür. Vahiy için zaman yakın …

Dört yarış, dört sonuç, tek bir hedef: Büyük Vorteksin kontrolü, iyi ya da kötü.

Total War ™ Hakkında: WARHAMMER® II:

Üçlü üçlü ve ödül kazanan Toplam Savaş’ın devamı olan WARHAMMER, Total War: WARHAMMER II, oyunculara Lustria, Ulthuan, Naggaroth ve Southlands’ın geniş kıtalarından geçen nefes kesici yeni bir anlatım kampanyası getiriyor. Büyük Vorteks Kampanyası, kesin ve iklimsel bir oyun sonucuna varmak için adımlar atıyor, bugüne kadar herhangi bir Total War ünvanının aksine bir deneyim.

Warhammer Fantasy Battles dünyasındaki 4 ikonik ırkta 8 efsanevi efendiden biri olarak oynayan oyuncular, diğer ırkların ilerlemesini engelleyen Büyük Vorteks’i dengelemek ya da bozmak için bir dizi güçlü astronomi ritüeli gerçekleştirmek zorundadırlar. Her Efsanevi Lord’un coğrafi başlangıç ​​noktası benzersizdir ve her yarış, benzersiz kampanya mekaniği, anlatı, savaş yöntemleri, ordu, canavarlar, Lores of Magic, efsanevi karakterler ve şaşırtıcı yeni savaş alanı bombardıman yetenekleri ile kendine özgü yeni bir oyun stili sunar.

TR İLK TORRENT ABİ Çıkış Tarihi: 28 Eylül 2017

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Total War WARHAMMER 2 İndir
 


Total War WARHAMMER 2 İndir Full crack İndir
       

Total War WARHAMMER 2 İndir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

   
314
OYUN BILGILERI 4 ay önce eklendi
Total War WARHAMMER 2 İndir

Tür: Aksiyon Oyunları, Simulasyon Oyunları

Platform: PC

Boyut: Beklemede.

Crack: Beklemede.

Tarih: Çıkış Tarihi: 28 Eylül 2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: TÜRKÇE, ingilizce

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!