Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Toy Soldiers Complete indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Toy Soldiers Complete indir

Toy Soldiers Complete indirToy Soldiers Complete, Orijinal Toy Soldiers ve Toy Soldiers ile hayata geri oyuncak getir: Kayzer’in Savaşı, Invasion: Soğuk Savaş, şimdi tüm DLC paketleri ile birlikte paketlenmiş! , Napalm ve Şeytan İmparatorluğu. Bu Toy Soldiers oyunlar ve biri $ 45 değer paket içinde tüm DLC ikisi de!
Temel Özellikler
Great Value: Toy Soldiers DLC paketleri eşlik Soğuk Savaş,: Toy Soldiers, Toy Soldiers arta 60 orijinal görevleri keyfini tamamlayın.
Multiplayer: arkadaşlar karşı zafer için oyuncak asker Kurşun! Toy Soldiers hem oyun boyunca kafa kafaya savaşlarda Engage: Tam. Doğru: Artık “tarihi” çok oyunculu eylem Kaiser karşı Komando çukur olabilir.
Silahlar bir Arsenal: over 57 farklı düşman birimleri yenmek için makineli tüfek, obüsler, tanklar, savaş uçakları ve bombardıman olmak üzere 50 adet üzerinde doğrudan kontrolü ele alın.
Soğuk Savaş, Kaiser Savaşı, Invasion: DLC orijinal Toy Soldiers, Toy Soldiers içeriğini keyfini !: ücretsiz! , Şeytan İmparatorluğu ve Napalm DLC tamamen ücretsiz, paketleri.
Sonsuz Eylem: bağımlılık, eylem strateji oyun ile kombine yoğun mücadele 60 saatten fazla.
Oyuncak askerler
Tüm zamanların en iyi 10 en çok satan Xbox LIVE ® Arcade oyunlarından biri, Toy Soldiers oyuncuları Avrupa’nın siper dolu savaş kontrolü için mücadele antika I. Dünya Savaşı oyuncak askerlere komuta ettiği eşsiz, aksiyon dolu strateji oyunudur. bağbozumu I. Dünya Savaşı oyuncak dioramalar tanklar, süvari, binmiş ve lav silahları içeren heyecan verici bir cephanelik dağıtın.
savunma yerleştirin ve düşman mevzilerini bombalamaya topçu doğrudan kontrol altına almak, pilot iki uçağı düşman açmasında karşı, ya da No-Man Land genelinde tankları manevra ve zafer için Toy Soldiers kurşun!
Kaiser Savaş DLC
KAISER’S BATTLE tüm yeni Fransız ilham içeriklerin keyfini çıkarın! Yeni çok oyunculu ve Survival Modu haritalarda gece yarısı saat içine Fransız Ordusu olarak mücadeleye ve savaş girin. Yeni deneysel patron, korkunç K-Wagen al!
Invasion! DLC
İngiliz minik oyuncak kargaşa yepyeni gizli silah getiriyoruz ‘Invasion !, ikinci eklenti Toy Soldiers Sinyal Studios’a!
senin Kaiser kask koymak ve uçan daireler, chivalrous şövalyeleri de dahil olmak üzere yeni antagonist oyuncak, bir deli menagerie karşı Alman Ordusu komuta ve “Gök Rolls Royce,” İkinci Dünya Savaşı Mustang.

En hesaplarla tepesinde yeni bir Mini-kampanyada Almanya Savunma, tüm baş-güçlü patron (piller dahil değildir)! Bir spaceman olduğunu senin kılıç, asker yükseltmek ve karşı … şarj kurşun? Invasion başladı!
Toy Soldiers: Cold War
80’lerin dönemi eylem oyuncaklar canlı ve ücret savaş gelip Soğuk Savaş başlar! Toy Soldiers: Cold War bağımlılık eylem strateji oyun ile kombine yoğun mücadele saat sunuyor.
Süper güçler 80s eylem oyuncak ve filmler ‘bu eğlenceli saygı çarpışır. ABD veya SSCB orduları güçlü Soğuk Savaş arsenals emrediyorum! Kontrol baz kuleleri, modern bir muharebe aracı, savaş uçağı, saldırı helikopterleri ve komando aksiyon figürleri. yalnız Oyuncak Kutusu aydınlatan ya da arkadaşlarınızla, kampanya, co-op veya rekabetçi modlarında savaş ile kavgaya atlama olsun.

bağımlılık mini oyunlar yüksek bir skor için mücadele, ve bunu yaparken, her şeyi havaya uçurmak için unutmayın!
Evil Empire DLC
Bu bizim Rus yoldaşların çizme içine adım ve Evil Empire geri mücadele zamanı! senin kapitalist yok etmek kuleleri, modern bir muharebe aracı, saldırı helikopterleri ve yeni hileler ile ilgili bir takım dağıtın düşmanlar hepsi genişletilmiş tek oyuncu online co-op ve çevrimiçi rekabetçi modları tadını çıkarırken.
Napalm DLC
senin özgürlük savaşan Amerikan ordusu geri dönmek için istekli misiniz? ısı turn up ve orman temalı Napalm sert bir yeni dünyayı istila; Toy Soldiers için son genişleme: Soğuk Savaş.
zorluklar hizmetinizdedir, yepyeni bir araca düşmanları, ek silah ateşe odaklanmış ve tek oyuncu online co-op ve çevrimiçi rekabetçi modları genişletilmiş ile, Napalm şaşırtıcı özgünlük ve yoğun eylem için yeni bir standart belirlemek için emin

  • OS: Windows XP SP3
  • Processor: Intel Core 2 Duo 2.0 GHz or AMD Athlon 64 X2 2.0 GHz
  • Memory: 2 GB RAM
  • Graphics: nVidia GeForce 8800 GT 512 MB or AMD HD 4830 512 MB
  • DirectX: Version 9.0c
  • Storage: 12 GB available space
  • Sound Card: DirectX 9.0 Compliant Sound Card
  • Additional Notes: 3GB Memory required for Windows Vista, Windows 7 and Windows 8.

 

Toy Soldiers Complete indir BENZER İÇERİKLER
Toy Soldiers Complete indir YAPILAN YORUMLAR