Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Train Simulator 2016 PC indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Train Simulator 2016 PC indir

Train Simulator 2016 PC torrent indir

Havai AC katener ile elektrikli çok olan bir 1000 millik rota sistemi ile, banliyö taşıyıcı NJ Transit elektrikli lokomotifler, Kuzey Amerika’nın en öncelikli işverenlerin biridir. Devlet-sanat elektrik yeni bir filo arayan, NJ Transit Deutsche Bahn-Class-101 elektrikli göre dizayn 29 elektrikli lokomotif inşa etmek Kassel, Almanya Adtranz (Bombardier şimdi parçası) ile anlaşmalı. NJ Transit üzerinde ALP-46s olarak sınıflandırılan, elektrik (NJT 4600-4628), 2001 yılında gelmeye başladı ve her bir şık 64 metrelik, çift kabin gövdesine içine 7100 beygir gücü dolu. BB tekerlekli düzende ve bir transformatör, iki çekiş dönüştürücüler ve MITRAC elektronik kontrol sistemlerini içeren bir tahrik sistemine sahip Flexifloat kamyon sürme, ALP-46s rahatça NJT 100 mph oluşur 10-car anlaştım.

Cesar Vergara tarafından tasarlanan NJT en çarpıcı üniforma giyen, ALP-46s düzenli New York Penn İstasyonu ve Trenton, New Jersey arasında Amtrak sahip olduğu Kuzeydoğu Koridoru dahil olmak üzere birden NJ Transit yolları, görev; North Jersey Kıyısı Hattı; ve NJT en Morristown Hattı. Verimli ve güçlü, ALP-46 Tren Simülatörü en NJCL rotasında hizmet için mükemmel ve otantik lokomotifidir.

ALP-46 NJT en kabin sinyal sistemi dahil olmak üzere gelişmiş özellikleri bir dizi içerir ve NJT en Comet IV banliyö antrenör ve itme-çekme işlemleri için bir sürülebilir Comet V kabin araç eşlik ediyor. Aynı zamanda Kuzey Jersey Kıyısı Hattı güzergahı için üç kariyer senaryosu bulunuyor.

Lokomotif size Tren Simülatörü herhangi Hızlı Sürücü etkin rota üzerinde NJT ALP-46 sürücü özgürlük veren, aynı zamanda Hızlı Sürücü uyumludur. Ayrıca özellikle Kuzey Jersey Kıyısı Hattı için senaryolar (ayrı ve bu senaryoları oynamak için gerekli) vardır dahil.
Senaryolar
ALP-46 NJCL yol için üç kariyer senaryosu içerir:
Electric Avenue
Sigortayı Değiştirme
Sistemi bir şok

Daha senaryolar çevrimiçi ve oyun Steam Workshop mevcuttur. Tren Simülatörü Steam Atölye senaryoları heyecan verici bir oyun daha birçok saatlerce ekleyerek indirmek için ücretsiz ve kolay. Senaryolar günlük eklenmektedir, neden şimdi bunu kontrol yok!

Buhar Atölye senaryoları için tıklayınız.

Bu paket full oyun + aşağıdaki içeriğe sahip:

          • Academy – UK, US and German Training Zones

          • DB BR155

          • Riviera Line in the Fifties

          • Train Simulator: Norfolk Southern Coal District Route Add-On

          • Train Simulator: Sherman Hill Route Add-On

          • Train Simulator: West Rhine: Cologne – Koblenz Route Add-On

          • TS2016 User Interface Overlay

          • UP Gas Turbine

 

Train Simulator 2016 PC indir BENZER İÇERİKLER
Train Simulator 2016 PC indir YAPILAN YORUMLAR