Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Train Vally Germany indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Train Vally Germany indir

Şehirler, tünel ve köprüler bağlamak için demiryolları inşa etmelisiniz Yeni demiryolları çıplak alanlar arasında belirtilen zaman ucuz, ama ormanlar, köyler ve diğer mevcut yapıların yıkılması sırasında pahalı olabilir.
, Anahtarlar, yanlamayı inşa ederek artan trafik yönetmek ve böylece birden fazla trenler, aynı zamanda, gecikme olmadan çalıştırabilirsiniz Spurs.

doğrusu, kritik anlarda trenler kontrol (eğer duraklama sırasında demiryolları ve zamanlama trenler inşa edebilirsiniz) planlama için duraklama kullanarak kaza-muaftır.
4 mevsim ile oynayın: Avrupa (1830-1980), Amerika (1840-1960), SSCB (1880-1980) ve Japonya (1900-2020).
1849 Gold Rush, Florida Yurtdışı Demiryolu inşaatı, İkinci Dünya Savaşı, Soğuk Savaş, ilk insanlı uzay uçuşu Vostok 1 ve daha lansmanı gibi gerçek yaşam olaylarını içeren hikaye modu tamamlayın.
farklı oyun modu oyunu keşfedin: Hikaye modunda (5-10 dakika), rastgele modunda (15-20 dakika – düzey görünüyor ve farklı her başlatmak zaman gelişir) ya da sanal benzeri rejimde (için açılabilir hikaye ve rastgele modları hem. It) zaman ve para sınırı olmadan oynamanıza izin veriyor.
Modern yüksek hızlı trenler için erken buhar gücüyle çalışan lokomotifler, otomobiller 18 türleri sürüş – – old-time binek bunker ve sarnıçlar ve askeri kullanım tankı ve silah platformlarına trenlerin 15 tip keşfedin.

TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 08 Nisan 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Train Vally Germany indir BENZER İÇERİKLER
Train Vally Germany indir YAPILAN YORUMLAR
Borsa Döviz Kurları