Trials Fusion

0
   

Trials Fusion Türkçe Yama
 

Trials Fusion - Full PC Türkçe
   

Trials Fusion oyunculuğun yeni nesli için üst seviye bir platform-yarış oyunudur. Trials markasının kendini kanıtlamış oynanış mekanikleri üzerine kurulu Fusion, oyuncuların karşısına hem klasik hem de yepyeni birçok görevle çıkıyor. Kendine has platform-yarış oynanışı, oyunun her yerini sarmış rekabeti ve sürekli genişleyen içerik ve özellikleriyle Trials Fusion asla bitmiyor!

Trials Fusion’ın gerçek dışı dünyasında sonsuz sayıdaki platform-yarış görevinin üstesinden gelin. Engellerle ve rampalarla dolu pistleri geçebilmek için bütün yeteneğinizi kullanın, dünyanın dört bir yanından oyuncuların rekorlarını geçmek için çabalayın. İster kendi başınıza, ister arkadaşlarınızla yarışın, isterseniz de internet üzerinden turnuvalara girin, rekabet her zaman yanı başınızda. Ve resmi pistler yalnızca başlangıç. En yaratıcı ve yetenekli içerik sağlayıcılardan bazıları tarafından hazırlanan, özel pistlerden oluşan zengin oyun dünyası, yeni ve çılgınca pistler arayanları bekliyor. Uzun dönem sürecek olan taze içerik desteği ile Trials tecrübesi yeni ve heyecan dolu içeriklerle genişlemeye devam edecek.

Öne çıkan özellikler

Sınıfının en iyisi: Sapasağlam motocross fizikleri ve son derece gerçekçi pist tasarımları başka bir oyunun sunamayacağı, fazlasıyla üst düzey bir yarış tecrübesi sunuyor. Nihai amaç bitiş çizgisi olsa da asıl tecrübe oraya gelmeden önce yaşayacaklarınız.

Rekabet her yerde: İster kendi başınıza, ister arkadaşlarınızla yarışın, isterseniz de online turnuvalara girin, rekabet bu oyunun her yerinde. Çeşitliliği ve derinliği, rekabetçi duygularınızı kaşımak için sınırsız yol sunuyor ve daha fazlasını da sunmaya devam edecek. Özel turnuva ve etkinliklere verilen desteğin yanı sıra takım yarışı ve çok daha fazlası da oyundaki yerini çok kısa zaman içinde alacak, rekabet hiç bitmeyecek.

Kullanıcı içeriği: Oyun içi pist editörü ile hazırlanan özel pist tasarımlarının sayesinde sınırsız bir Trials tecrübesi yaşayın.

 

Trials Fusion
 

Trials Fusion Full crack İndir
         

Trials Fusion Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

Trials Fusion - Full PC Türkçe
 
1.299
OYUN BILGILERI 3 sene önce eklendi
Trials Fusion

Tür: Aksiyon Oyunları, Yarış Oyunları

Platform: PC

Boyut: 5.21GB

Crack: CODEX

Tarih: 24 Nisan 2014

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!