Trine 3 The Artifacts of Power v0.06 Cracked-3DM

0
   

Trine 3 The Artifacts of Power v0.06 Cracked-3DM Türkçe Yama
 

Trine 3 The Artifacts of Power v0.06 Cracked-3DM - Full PC Türkçe
   

Trine 3 The Artifacts of Power v0.06 Cracked-3DM

Trine 3 The Artifacts of Power v0.06 Cracked-3DMNeden Erken Erişim?
“Trine Trine 3 serisinin 3D oyun yolunda ilk hareket, bu yüzden yeni oyun özellikleri hakkında geribildirim toplamak için erken yeterli aşamasında bizim oyuncu tabanı ile temasa geçmek istedim, bu yüzden biz sağ içine bu çimdik yön. Erken Erişim umarım bu yapmak isteyen oyuncuların bir sürü ile bize sağlayabilir. ”
Bu oyun ne kadar Süre Click Erken Erişim’de olacak?
“Biz resmen yaz 2015 tarihinden sonra / ‘sırasında oyunu başlatmak için umut – bu yüzden Erken Erişim birkaç ay yaklaşık sürecek.”
Erken Erişim versiyonunun tam versiyonundan ne kadar Farklı Olması planlanıyor?
“Erken Access sürüm açılışında ilk iki harita oynanabilir olacak ve tam sürüm önemli ölçüde daha uzun olacaktır. Biz tam sürümü ile ilk kez oyuncu için toplam oynanabilir içeriğinin en az 6-7 saat başarmak istiyoruz.

Tam sürüm oyun arka plan hikayesi bağlı seviyelerine ek olarak düzgün çalışan online co-op, seviye editörü ve özel zorluk seviyelerine sahip hedefliyor. Serbest bırakıldıktan sonra, oyun aynı zamanda önemli ölçüde daha hızlı çalışmasını ve donanım geniş bir yelpazede daha fazla geribildirim bir kez daha yoğun olarak optimize ettik sonra daha iyi bir genel performansa sahip olmalıdır.

Daha oynanabilir içerik, daha iyi performans “Kısacası:.
Erken Erişim sürümünün şu anki Durumu nedir?
“Şu anda erken Access sürüm oyunun ilk iki seviyeleri içerir ve bu tek oyuncu modu yanı sıra, yerel co-op ile çalınabilir. Online co-op dahil, ancak henüz bug-free değildir ve bazı sorunlar edecektir. Tüm oynanabilir karakterler – Hırsız, Wizard ve Şövalye temel yetenekleri ile birlikte dahil edilmiştir. Genel olarak, hala verdiği ve parlatma gereken pek çok özellikleri vardır.

Erken Erişim sürümü sadece Windows için başlangıçta mevcuttur ve Klavye + Mouse ile veya bir Controller ile çalışır. Oyun o kadar Framerate sorunları, donanım kurulumları bağlı oluşabilir hala biraz performans ağırdır. ”
Erken Erişim sırasında sonrasında oyunun Fiyatı değişecek mi ettik?
“Erken Access sürüm resmi açıklama için biraz daha düşük fiyatlı olacak.”
Topluluğu, Geliştirme Sürecine nasıl Dahil etmeyi düşünüyorsunuz?
“Biz oyun özellikleri topluluk geribildirim dinlemek ve kontroller bu yüzden üzerinde çalışmak ve ne kadar farklı karakterin yetenekleri, dengeleme gibi konularda karar onları dahil etmek istiyoruz istiyoruz.

Ayrıca Trine 3 (üç yıl oyunun orijinal yayımlanmasından sonra Trine 2 Level Editor ekleyerek kıyasla) etrafında bu kez erken Level Editor ile yer almak için insanlar için sevgi ve yakından geliştirme oyuncular ile iletişim isteyen ediyorum Kamu editörü o kadar erişilebilir ve kolay kullanımlı mümkün olduğunca yapmak.

 

Trine 3 The Artifacts of Power v0.06 Cracked-3DM
 

Trine 3 The Artifacts of Power v0.06 Cracked-3DM Full crack İndir
         

Trine 3 The Artifacts of Power v0.06 Cracked-3DM Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

Trine 3 The Artifacts of Power v0.06 Cracked-3DM - Full PC Türkçe
 
4.206
OYUN BILGILERI 3 sene önce eklendi
Trine 3 The Artifacts of Power v0.06 Cracked-3DM

Tür: Erken Erişim Oyunları

Platform: PC

Boyut: 3,3 GB

Crack: 3DM

Tarih: 30-05-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!