Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Trine 3 The Artifacts of Power

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Trine 3 The Artifacts of Power indir

Trine 3 The Artifacts of Power torrent indir
Trine 3 The Artifacts of Power torrent oyun indir
Amadeus Sihirbazı, Pontius Knight ve Zoya Thief yavaş yavaş güçlü bir sihirli dışlayıcı tarafından komuta hayatlarını sahip kalıcı olarak varlığını arzu edilen durum olmadığı sonucuna varmışlar.

kahramanlar Trine denilen Artifact kendi olağanüstü hediyeler döndürmeye çalışın ve böylece onların anlayış ötesinde güçlerle karışmak. Trine paramparça. Gevşek bir anlamıyla kalpsiz antik büyücü ve onlara rehberlik sadece kırık bir eser ile, kahramanlar denemek ve neden ettik hasar … ya da henüz bitmiş olabilir hasarı tamir gerekir.

 

Trine 3: Amadeus Sihirbazı, Pontius Knight ve Zoya Thief: Power Eserleri üç kahramanları ile bir arayış sizi bir masal yolculuktur.

Büyük bir macera bu masal yanı sıra ek zorluk düzeyleri mücadele ve en yaratıcı şekillerde bulmaca çözme üç kahramanların becerileri gerçek testler sağlamaktadır.

Online ya da yerel co-op oynanabilir ya Singleplayer ve arkadaşları ile.

 
Mistik kutuları toplamak ve onun büyü ile engelleri taşıyabilirsiniz üçüz, bir evli sihirbazı ve babası. Belki de en yetenekli ya da sihirbazlar korkunç değil, kahramanlar büyü ve efsaneler ile ilgili her şeyin üzerine Amadeus güveniyor. Amadeus hep sık ailesi ile şekerlemeler ve tatil onu mahrum olan, gerçek suçum için işler yaptığı işler şöhret ve masalları söz konusu tercih, daha teoride ziyade pratikte maceralarını sevdim olmuştur.
büyük bir kalp ile alemin cesur koruyucusu, o ne olursa olsun istasyonu, ihtiyacı olan herkese bir şampiyon. Pontius Kral kendisi tarafından şövalye ilan edildi ve o bunu kanıtlamak için kırmızı pelerini var. Hep onun güvenilir kalkan ve kılıç ile savaşa ilk paldır küldür gidiyor bir cephe kahramandır. Ayrıca tutkuyla İyilik ve Adalet tarafında mücadele, Pontius büyük patates büyürken, iyi yiyecek ve içecek, ve bir gün o dünyanın kendi köşesini koruyabilecek basit bir çiftlikte, aşağı yerleşme hayalleri için eşit sevgisi vardır ve balkabağı. Ve pasta yemek.
her zaman ve zor durumlardan çıkar zeki, zor bir kadın. O bir mücadeleye onun yay ve oklarını getiriyor, ama o da … durumlar farklı thiev yararlı olabilir bir kanca vardır. Zoya o yolda toplamak mümkün olmuştur tüm ıvır zıvır nedeniyle o Trine ile birlikte olmuştur tüm maceralar, takdir, ama o kendi geri almak için endişeli hale geliyor. Trine için çağrı olmak nadir ve değerli öğeler bir tedarikçisi olarak eski hayatından hiçbir yerde yakın olarak heyecan verici.

 

Çevrimiçi ve Yerel Co-op
Üç oyuncuya kadar çevrimiçi ve ortak-up yerel oynayabilirsiniz. Herhangi bir karışımı mevcuttur ve (örneğin 2 yerel, 1 çevrimiçi için) tersi çok oyunculu ve single geçebilirsiniz. Steam arkadaşlarınızla oynayın ve birlikte sırlarını keşfetmek!

Mücadelesi Düzeyleri
Becerilerinizi nihai test Mücadelesi Düzeyleri en inanılmaz contraptions, karakter odaklı tasarım ve gülünç bulmaca bulunmaktadır. Daha fazla meydan Seviyeleri kilidini deneyim kırıkları toplayın.

Soundtrack
Ödüllü besteci Ari Pulkkinen inanılmaz bir fantezi soundtrack için geri dönüyor! hissediyor, dostum.

Fantastik Fantezi
Büyüleyici bir masal dünyasında ve geçmişte çok çekici olmuştur tüm köşe ve crannies kontrol gitmek için izin, tam bir 3D ortamda Trine dünyayı keşfetmek ilk defa nefes kesecek kadar güzel manzaralar aracılığıyla Macera.

İngilizce için tam Dil Desteği
oyun (açık / kapalı ses + altyazı) İngilizce tam dil desteği bulunmaktadır. Erken Erişim sırasında sonradan gelen diğer diller (ayrıntılı bilgi için tartışmalar isteyin).

Trine 3 The Artifacts of Power YAPILAN YORUMLAR
Borsa Döviz Kurları