Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

TRON RUN/r Deluxe Edition indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

TRON RUN/r Deluxe Edition indir

TRON RUN/r Deluxe Edition indir, TRON RUN / r Deluxe Edition / Season Pass çekirdek oyun, bir Sezonluk Bilet içeren planlanan tüm eklenti içeriği ve oyun para bir ödül. Deluxe Edition alıcıların çekirdek oyun için 18 ek düzeyleri, 8 ek STREAM iz elementler (STREAM kombinasyonu çarpanı), 6 ışık döngüleri ve 3 suit alacak, alternatif bir oyun teması içeren oyun para ödül, ARTI masif Outlands Paketi, 16 ek düzeyleri ve 20 yeni STREAM parça elemanları.
TRON RUN / Ultimate Edition r
TRON RUN / r Ultimate Edition çekirdek oyun, bir Sezonluk Bilet içeren tüm eklenti içeriği, bir oyun para ödülü ve Giorgio Moroder ve Raney Shockne güçlü skor ve bir remix içeren özel bir sekiz-şarkı müziği ekler planlanan “Hediye Edilebilir” ikinci çekirdek oyun yükleyin.
TRON RUN / r Season Pass
TRON RUN / r Season Pass çekirdek oyunun sahipleri oyun para planlanan tüm içeriği eklenti ve bir ödül Sezonluk Bilet ekleyerek, Deluxe Edition yükseltme sağlar.
TRON RUN / r Ultimate Yükseltme
TRON RUN / r Ultimate Edition Yükseltme planlanan tüm eklenti içeriği Sezonluk Bilet eklemek için çekirdek oyunun sahipleri sağlayan, oyun para ödül, en güçlü Giorgio Moroder ve Raney Shockne ve remixleri içeren özel bir sekiz-şarkı müziği puan ve ikinci bir “Hediye Edilebilir” çekirdek oyun yükleyin.

NOT: FİX CRACK EKLENMİŞTİR. WİN8, WİN10 SORUNSUZ ÇALIŞMAKDADIR.

 

  • OS: Windows 7/8 64-bit
  • Processor: Quad-core Intel or AMD, 2.5 GHz or faster
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: DirectX 11 compatible graphics card
  • DirectX: Version 11
  • Storage: 3 GB available space

 

TRON RUN/r Deluxe Edition indir BENZER İÇERİKLER
TRON RUN/r Deluxe Edition indir YAPILAN YORUMLAR