Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Trulon The Shadow Engine indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Trulon The Shadow Engine indir

Trulon The Shadow Engine indir  Trulon serisinin ilk başlığını yaşayarak steampunk ve sihirli bir dünya girmeye hazırmısınız. Sizleri full macera RPG Jak Koke, en çok satan Shadowrun üçlemesinin Dragon Kalp Saga bilinmektedir ödüllü bir yazarın yeni bir romanından uyarlanmış.

rastgele unsurları ile geleneksel güverte yönetimini birleştiren benzersiz bir kart savaş sistemine sahip, taktik sezgisel bir şekilde oynamak için kolay bir 50 kartlarını kullanarak aktive edilir. Bu RPG gazileri ve yeni oyuncular hem evde hemen hissettiriyor.

sinsi bir komplo konuları çözmeye ve birçok çok yönlü karakterleri karşılamak. büyüleyici Gladia öncülüğünde farklı yetenekleri ile her dört karakter kontrol altına almak. Onlar gizemli bir hastalık Tripudia ve Maelon krallıkları ile yayıldı Trulon Evren ile macera takım. büyülü taktikleri kullanarak, büyü ve heyecan verici steampunk makinelerle mutasyona uğramış düşmanlara karşı aksiyon dolu savaşlar hayatta kalmaya çalışın.

Eğer oyun dışında oyunun atmosferik müzik keyfini izin, onun müziği ücretsiz olarak dahil edilecektir.

ÖZELLİKLER

Orijinal Trulon romanından ilk spin-off hikayesi
steampunk ve JRPG bir karışımını içeren güzel bir ortam
Derin bir strateji ile benzersiz kart savaş sistemi
50 benzersiz kartları koleksiyonu kullanılarak Savaş düşmanları
Tek oyuncu aksiyon ve macera yedi saatten fazla
Bireysel güçlü ve oyun tarzları ile dört eşsiz oynanabilir karakter
etkileşim için yüzün üzerinde çok yönlü NPC
zorlu bulmacalar çözmek
Paket tam film müziği yanı sıra iki bonus parça içeren

oyun tasarımcısı Johan Lillbacka Trulon evrenin yerleştirilir roman yazmak için Jak Koke ile temasa geçti önce oyun dünyasının ilk skeçler zaten 2007 yılında ortaya çıktı. Bu roman, ‘Gölge Gears’, hem de 2016 yılında piyasaya sürülecek. Evren kuruldu sonra, Johan onun oyun için farklı karakterlerin hikayelerini geliştirdi. Hep bilim-fi ve fantezi sevilen, böylece sonuç büyülü enerji üzerinde çalışan fantastik makinelerle steampunk ve JRPG bir karışımını, sahip güzel bir ortam oldu.

Trulon The Shadow Engine indir BENZER İÇERİKLER
Trulon The Shadow Engine indir YAPILAN YORUMLAR