Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
TurnOn PC download

TurnOn indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

TurnOn pc indir

TurnOn pc torrent indir  Bütün şehir karanlığa gömülüyor. Güç istasyonu bir kazadan sonra, Tamamen Yok oluyor ve bu şehre elektiriği nasıl verebiliriz. Oyunumuzdaki amaç Elektiriği bulmak ve şehre elektrik vermek.

“TurnOn” cesur bir uzaylı yaratık ve karartma dünya ile çarpıcı yolculuğunun büyüleyici hikayesini anlatıyor. büyüleyici bir sanat tarzı ve görsel hikaye, sevimli karakter kişilik ve yatıştırıcı ve büyülü müziği Featuring, “TurnOn” dünyayı eskisi yolu yapar, ama biraz daha iyi ve nazik.
ÖZELLİKLER
Ayar! Dünya elektrik bağlıdır ve aniden kaybolursa ne olur nasıl şaşıracaksınız. bulmaca çözmek ve her evde ışıkları açmak, hem de beklenmedik düşmanları mücadele nasıl anlamaya!
Görsel hikaye anlatımı! Video oyunlarında tüm bu diyaloglar bıktınız mı? “TurnOn” her şey tamamen görsel, ve aldırma, tüm hikaye ne görmek aracılığıyla anlattı (ve bazen değil ne).
platformlar olmadan Platformer! Ana karakter elektrik telleri boyunca ilerler. keşif ve müzik seviyelerinin karışımı oyun çok sürükleyici hale getirir.
“TurnOn” oluşturulması WWF tarafından düzenlenen küresel hareketin Earth Hour, esinlenilmiştir..

TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 01 HAZİRAN 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

TurnOn indir YAPILAN YORUMLAR
Borsa Döviz Kurları