Two Worlds II – Call of the Tenebrae İndir

1
  

Two Worlds II – Call of the Tenebrae İndir Türkçe Yama
 

Two Worlds II – Call of the Tenebrae İndir
 
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Two Worlds II – Call of the Tenebrae dlc indir

Two Worlds II 2017 Bu paketimizde Oyunun Full sürümünü siz degerli torrentabi kulanıcılarımıza sunuyoruz. Sağlam yeni zırh, güçlü yeni silahlar, yepyeni yerler bulun ve Antaloor’un gizli sırlarını ortaya çıkarmak için yaptığınız araştırmada korkunç yeni bir yarışla savaşın. Yeni kristalleri kullanın, silahlarınızı ve zırhınızı geliştirin, genişletilmiş simya sistemi ile yeni iksirler hazırlayın ve yeni düşmanlar ve patron karakterleri ile savaşın. Yeni savaş teknikleri ve düşman davranışları sizi tahmin etmenizi sağlayacak ve yeni keşif yerleri sizi bekliyor, perili mezarlıklar ve kriptlerden kısır düşmanlarla kaplı koyu ormanlara ve bataklığa batırmaya kadar.

Antaloor halkının kaderi dengede asılı durur ve kazıklar hiç bu kadar yüksek olmamıştı. Vatandaşlarına karşı hain planı ortaya çıkarın ve Antaloor’u çekirdeği haline getirecek güçlü sırrını keşfedin. İki Dünya’ya hoşgeldiniz!
ÖZELLİKLER:
Yeni bir motor yükseltmesi, Antaloor’un ve onun sakinlerinin güzelliğini daha önce hiç olmadığı gibi gösterecek! Çarpıcı yeni yerler, son derece ayrıntılı yeni düşmanlar ve müttefikler ve güzel yeni efektler!

Sayısız yan görevler ve opsiyonel misyonlara ek olarak Two Worlds evrendeki yeni bir maceraya birkaç saatlik heyecanlı oyun oynuyor.
Saldırgan odaklı olmanıza bakılmaksızın, yeni, son derece stilize edilmiş zırh ve silahlar sizi bekliyor. Eksen, maces, hançer, kılıç ve mızraklar geniş bir çeşitlilik arasından seçim yapın; ayrıca büyülü mağaralar, yaylar ve oklar, tüfek ve yayvan gibi menzilli silahlar arasından seçim yapın.
Yeni silah ve zırh arttıran kristaller geniş bir yelpazede karaya dağılmış durumda, onları keşfetmek için cesur bir araştırmacı bekliyor, silahlarınıza yeni yetenekler ve özellikler veriyor.
Yeni tonikler ve iksirleri bir araya getiren yeni malzemeler ve tekniklerle yenilenen ve geliştirilmiş simya sistemine oyuncuya saldırgan, savunma amaçlı ve yenilenebilir iksirler için yeni seçenekler verin.
Takımadaları daha önce hiç olmadığı gibi keşfedin; Yürüyen ölülerle sürünen kriptolardan ve bataklıklardan, genişleyen köylere, ticaret karakollarına ve eşkıya kamplarına kadar yeni yerler araştırın.
Sıçan ve insan arasında The Chosen adında korkunç bir haç olan yepyeni bir yarışın tanıtılması, yalnızca kendilerinden gelen motifleri ve istekleri ile. Antaloor’un kapanmadan önce aralarında kimin arkadaşı ve düşman olduğunu öğrenmelisin!
Vahşice yeni patronlar, dikkatli korunan zayıf yönlerini keşfedip kullandıklarında her biri hızlı el ve hızlı düşünme gerektirir.
Yeni düşman taktikleri ve stratejileri, saldırılarınızı kontrol etmenize ve korumayı zorlamana neden olarak tahmin yapmanızı sağlar.
İki Dünyalı evrende arkadaşlarınız ve düşmanlarınızın yeni ve eski olan orijinal, heyecan verici yeni bir hikaye ilavesi.
Bir saatlik tüm yeni müzik eşliğinde epik bir soundtrack, artı bir dizi yeni ses efekti ve tematik müzik.

ANA OYUN DAHİLDİR. Two Worlds II Full 2017

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Two Worlds II – Call of the Tenebrae İndir
 

Two Worlds II – Call of the Tenebrae İndir Full crack İndir
       

Two Worlds II – Call of the Tenebrae İndir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

   
1.625
OYUN BILGILERI 3 ay önce eklendi
Two Worlds II – Call of the Tenebrae İndir

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları, RPG Oyunları

Platform: PC

Boyut: 10.85 GB

Crack: CODEX

Tarih: 16-06-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: English

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!