Tyranny – Overlord Edition indir – Full

0
 

Tyranny – Overlord Edition indir – Full Türkçe Yama
 

Tyranny – Overlord Edition indir – Full
 

Tyranny New indir

Tyranny New – Overlord Edition Zorbalık, iyiyle kötülük arasındaki büyük harp bitti – ve Kyros the Overlord liderliğindeki kötülük güçleri kazandı. Overlord’un acımasız orduları dünyanın yüzüne hakim oluyor ve sakinleri, Kyros’un en kuvvetli Archanları safhaları arasında herhangi başlayabiliyor olsa bile, yeni rollerini harpla yırtılmış bölge içersinde bulmalılar.

Oyuncular, Overlord’un kuvvetlerindeki kuvvetli bir Fatebinder olarak halkla iletişim içersinde olan, reaktif bir rol yapma oyunu (RPG) içersinde Overlord altında yeni dünya düzenini yaşayacaklardır – denetimi en sona getiren sadakati ya da korkuyu ilham alabilmek amacıyla toprakları dolaşıyorlar Katmanlar tutun.

Ana Özellikler:

Özgün bir ortamda dallar, eşi benzeri olmayan hikayeler: İyi ve kötü arasındaki harp esasen gerçekleşti ve kötülük galip geldi
Seçenekler önemlidir – geniş kapsamlı neticelerle dünyayı değiştiren kararlar verin: Overlord’un ordusunda bir Fatebinder olarak, Katmanların işgal edilmiş topraklarında çok çok güç kullanıyorsunuz. Bunu devamlılık ve bağlılığa ilham vermek amacıyla kullanır mısın, korkacak mısınız yoksa kendi gücünüzü arar mısınız?
Zorlu, classic RPG harpı: Yeni parti merkezli mekanik ve çağdaş sunum ile taktik gerçek vakitli ve duraklatmalı dövüş
Zengin bir orijinal ayarı: Sadece diğer bir “kahraman yolculuğu” değil – Tyranny, başında arketip RPG öyküsünü dönüştürüyor ve oyuncuların, iyi ve kötü ile ilgili yeni bir keşif keşfetmesini sağlıyor

   

Tyranny – Overlord Edition indir – Full
   

Tyranny – Overlord Edition indir – Full Full crack İndir
   

Tyranny – Overlord Edition indir – Full MultiPlayer Yaması İndir
 
1.038
BENZER OYUNLAR
The Free Ones İndir
2.731 bakılma
WISGR İndir
1.345 bakılma
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!