Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Ultimate General Civil War pc

Ultimate General Civil War İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Ultimate General Civil War PC indir

Ultimate General Civil War 2017 Amerikan İç Savaşı kampanyasında muhabereın ve yüzlerce kilometre kare alan üstünde birkaç gün vakitbilecek ufak mücadelelerden büyük muhaberelara kadar 50’den çok muhaberea katılın. Kampanya tamamıyla oyuncu eylemlerine ve muhabere neticelerina bağlı. Tarihsel muhaberelar tek tek da oynatılabilir.

Oyun, kampanyada şu muhabereları içeriyor:
Aquia Creek Savaşı
Philippi Savaşı
1. Boğa Koşusu Savaşı
Shiloh Savaşı
Savaş Gaines’in Değirmenleri
Malvern Hill Savaşı
2. Boğa Koşusu Savaşı
Antietam Savaşı
Fredericksburg Savaşı
Taşların Savaşı Nehri
Chancellorsville Savaşı
Gettysburg Savaşı
Chickamauga Savaşı
Soğuk Savaş Savaşı
Richmond Savaşı
Washington Savaşı
+48 ufak ölçekli muhabere

Ordu idaresi: Sen yineralsin. Ordu kompozisyonu üstünde tam denetime sahip olursunuz. Başarılarınızdan ve itibarınızdan yola çıkarak, daha çok birlik, bölünme ve tugaylara erişebilirsiniz. Askerlerini canlı tutun ve daha iyi muhaberemayı öğrenirler, yeşil çaylaklardan gazileri kırmaya dönerler. Bir sürü askerinizi kaybederseniz zaferlerinizi gerçekleştirecek kadar takviye olmayabilirsiniz. Ününüz acı çekecek, ordu moralleri düşecek ve siz de istifaya zorlanmış olacaksınız.

Yenilikçi komut sistemi: Hangi civarda denetim dilediğinizi siz belirlersiniz. Her birimi ayrı ayrı komuta edin veya yalnızca tek bir butona basarak ana amacı verin ve o toldukçai alabilirlerse izleyin. Ordu bölünmeleri komutanları kendi başlarına kararlar alabilir ve en büyük orduyu denetim etmenize yardım edebilirler. Bir savunma çizgisi çizin ve tahsis edilen tugaylar katiyenn gibi savunacaktır. Veya sadece bir ok çizerek derin ordu manevralarını tasarlayın ve tüm ordu düşman kanadına ya da arkadan gönderilir. Generalleriniz “hiçbir plan düşmanla ilişki teoriyesa da” buyruklerinizi yerine getirmeye çalışacaktır.

Memurların gelişmesi: Tarihi birlik komutanları oyuncu eşliğinde gelişmekte ve daha iyi muhabereçılar durumuna gelmektedir. Memurlar, birliklerinin performansına göre kendi saflarına yerleşti; muhabereları ve yaralanmaları hem de eylem esnasında öldürmeleri. Yeni rütbeler yeni imkanlar açıyor ve yetkililerin daha büyük birimleri verimlilik kayıbı olmadan yönetmesine imkan tanıyor. Kazanan muhaberelar, keşif ya da siyasi tesir gibi genel, çoğalan bir yetenek olarak sizin için yeni imkanlar da açar.

Tarihsel silahlar: Enfield desen tüfekleriyle ender Whitworth’ler arasında seri imal edilen İç Savaş silahlarının detaylılığı var. Tarihsel kullanmak mümkünlik de uygulanmıştır. Belli silahlar yalnız muhaberea hazırlık gereçleri doğrulusunda yakalanabilir ya da muhabere bölümündeki düşmanlardan alınabilir.

Geliştirilmiş birim denetimi: Taşıyıcıları, gelecekteki tepeleri keşfe çıkarmaya göndermek için ayırın. Veya gereksinim duyulursa birkaç tugayı bir büyük seksiyone birleştirin. Süvarileri düşman doğrulusunda daha düşük görünür duruma getirmek için sökün ya da süratli kıyıya yüklemeler yapın ve baskınlar tertipleyin. Sarf malzemeleri oldukça mühimdir ve aksi takdirde muhabereın erken bitebileceği hükümleri düzenlemenız ve savunmanız lazım olur.

Gelişmiş Yapay Zeka: Güçlü bir düşmanla karşı karşıya kalacaksınız. AI sizin yönünızdan ileriki, zayıf noktkısmızı ve savunmasız yüksek zemininizi vuracak, malzemelerinizi kovalayacak ve kesecek ve korumasız topçu pillerini yok etmeye çalışacaktır. AI araziyi kullanacak ve örtünce alınıp çekilecek.

Arazi mühimdir: Açmalar, çizgiler, çitler, evler ve tarlalar – nasıl kullanılacağını biliyorsanız, zafer kazanmak için her şey yardım edebilir. Hills, düşman birimlerini daha erken görmenizi sağlar. Irmakler ve köprüler, savunmanıza yardımcı olacak natural engeller durumuna gelebilir. Ormanlar faaliyetlerinizi gizlemenize ve düşmanı etraflemenize yardım edebilir.

Güzel haritalar: Modern teknolojinin hardcore muhabere oyunlarının nihayetinde yeşil hex’lerde kahverengileşmesini sağladığına inanıyoruz. Hardcore, derin muhabere oyunları güzel olabilir. Oyunda, her tarihi muhabere görünümü, uydu ve tarihsel haritalardan alınan bilgileri kullanarak doğru bir şekilde çizilir. Topografya şaşırtıcı stratejik bir rol oynamakta ve muhabereların nasıl muhabereıldığını manayaya ve tarih öğrenmeye yardımcı olmaktadır.


MINIMUM:
OS: Windows 7 – 32 bit
Processor: Intel i3
Memory: 2 GB RAM
Graphics: 512Mb VRAM, Minimum 1366×768 resolution, Intel HD 4000 and higher, GeForce 8800 and higher, AMD Radeon X1600
DirectX: Version 9.0
Storage: 2 GB available space

Ultimate General Civil War İndir BENZER İÇERİKLER
Ultimate General Civil War İndir YAPILAN YORUMLAR