Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Unbox PC indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Unbox PC indir

Unbox PC indir koleksiyon ve karton karakterlerle dolu dondurulmuş zirvelere tropik adalara itibaren, Unbox, GPS kurtarmak Boss Vahşi ve onun minyatür kölelerinin yenmek için dünya çapında götürür. Eğer yeterli bir kez, o Boss Vahşi almak zamanı, bulun ve her dünya üzerinde tam zorluklar damgaları kazanmak ve! Unreal Engine 4’ün gücünü kullanarak, Unbox dünya fizik eğlenceli dolu: binalar yıkılacak ve kutular bu patlayıcı macera takla olacak!

Eğer dünyayı kaydettikten sonra, klasik dört oyuncu eğlenmek için arkadaşlarını yakala! oyun modları bir dizi Arkadaşları savaş arenaya:
Boks: su önlemek, havai fişek Vur!
Toplama: En bandı tut, nereye yanında görünür?
Hırsız: paralar, harabe dostluklar çalmak!
Oddbox: avcılar önlemek, en çok aranan ol!

Hızlı gitmeli? Teslimat, ilk bitiş kutusu ulaşmaya çalışın kutuları tehlikeli yolları inecek bir yarış oyun modu deneyin! 11 farklı Yerel Multiplayer haritalar ve tamamen özelleştirilebilir turnuvası ile, sonsuz karton katliam için hazırlık!

emin karton özelleştirme büyük bir yelpazesi ile etkilemek için elbise olun! , Zorlukları tamamladıktan gizli pulları bulma ve kübik giysi ve aksesuarları bir dizi kilidini Vahşi Kartlar masum kutuları kurtarmak. fantezi elbise abiyeler itibaren, şapka, giysi aksesuarları ve komik yüzleri 40.000 kombinasyonları vardır.

Bir kare olmayın! kutunun dışında düşünmek ve çok kendi serin bir küp oluşturmak!
TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 7 EYLÜL 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Unbox PC indir BENZER İÇERİKLER
Unbox PC indir YAPILAN YORUMLAR