Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

UnderEarth indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

UnderEarth indir

UnderEarth indir 40 mil Dünya’nın yüzeyinin altında, tehlikeli bir araştırma ve rafineri tesisi eleştirdi. taksit ile iletişimi artırmak için girişimleri başarısız olmuştur. tesis içinde konuşlanmış tüm onbeş işçi durumu bilinmiyor. Valvorta Industries, sitenin sorumlu tartışmalı enerji şirketi, takdir tutmalıdır. Buna karşılık, Valvorta en yönetim kurulu durumu değerlendirmek için bir mühendislik uzmanı gönderme seçmiştir. misyonu basittir: bilgileri kurtarmak tesisten çıkış geri ve toprak altında kalmış işçileri kurtarmak.

tesisi ile Geçişi kolay olmayacak. Arızalı sistemleri imkansız yakın iniş yaptık. Yüksek sıcaklıklar ve nefes oksijen eksikliği özel bir takım kullanılmasını gerektirir. Sen kullanmak için onları koymak için tesis dağılmış herhangi bir alet, asansörler, dokümantasyon ve cihazlar ve parlak bir zihin bulmak için keskin bir göz gerekir. Ekstra dikkat hayatta istersen Kıyafet pil ve hava seviyelerini korumak için dikkat edilmelidir. senin takım elbise, mevcut durumu hakkında bir gösterge sağlar, kolay görevinizi yapmak hakkında dağınık bulmak herhangi bir belge bir günlük, ilkel programlama becerileri gerektiren tüm terminallere durumsal dikey ve baş aşağı hareket, ve bir anlık bağlantı için manyetik önyükleme ekleri fonksiyonu .

her türlü bilgi yapabilirsiniz ve taş birlikte iletişim kaybına yol açan olayları bulun. Bundan sonra, yapılması gereken ne karar size kalmış olacaktır.

TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 22 HAZİRAN 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

  • OS: Windows XP
  • Processor: Intel Core2 Duo or AMD Phenom II X4 or above
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: Nvidia GeForce GTS 250 or AMD Radeon HD 5670 or above
  • DirectX: Version 9.0c
  • Storage: 8 GB available space
  • Sound Card: DirectX 9c Compliant

 

UnderEarth indir BENZER İÇERİKLER
UnderEarth indir YAPILAN YORUMLAR