Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Vector 36 PC İndir – Full

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Vector 36 PC İndir – Full

Vector 36 PC İndir – Full Vektör 36, Mars’ın ara yüzeye yerleştirilmiş Fizik Esaslı Racer’dir. Tamamen özelleştirilebilir, yüzeyi kaydıran bir Aracı olan bir Skimmer’a pilotluk yaparsınız. Her bileşen üzerinde tam kontrole sahip olmakla birlikte, Skimmer’ın performansından siz sorumlusunuz. Pilot beceri ve mühendislik kazanma ve kaybetme arasındaki farkı yaratır.

Mars’taki çeşitli parkurlarla diğer pilotları yarışın. Kredi, parça veya yeni Skimmers kazanmak için Sprint, Devre veya Turnuva modlarında yarışın. Vector 36’nün inanılmaz hayalet yeniden canlandırma sistemi ile arkadaşlarınızla yarışın. Global Liderboard’larla dünyayı keşfedin. Mars’ta en hızlı yerleşene kadar makinenizi sınırlara kadar itin.

Skimmer’ın her bir kısmı fizik yasalarına tabidir. İç bileşenlerin taşınması ağırlık merkezini kaydırır, açıları iticilere ayarlamak uçuş özelliklerini etkiler.

İnce ayar, kazanma ve kaybetme arasındaki farktır. Skimmer’inizi görevinize göre ayarlamak için geniş bir parça, aksesuar, pasif silah veya destek dişlisi arasından seçim yapın. İster tam destekli hızlı bir sprint, sertleştirilmiş parçalar ile bir dayanıklılık yarışı veya asansörün itme noktasından daha önemli olduğu bir tepe tırmanışı; Evrimleşmek veya geride kalmak

Yeni skimerler, izler, engeller, destek botları, parçalar, silahlar, rakipler ve oyun modlarına tanık olun. Vector36 zaman içinde büyüyecek.

HTC Vive ve Oculus Rift’i destekler. VR yok mu? Sorun değil. Vector 36 hala PC Monitörünüzde kesintisiz olarak çalar. Vector 36 şimdi Track IR’yi destekliyor.

  • OS: Windows XP SP2
  • Processor: i5 or equivelent
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: 1 GB Direct X 9
  • DirectX: Version 9.0
  • Storage: 3 GB available space

 

Vector 36 PC İndir – Full BENZER İÇERİKLER
Vector 36 PC İndir – Full YAPILAN YORUMLAR