Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Villagers indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Villagers 2016 FULL indir

Villagers torrent indir  Kendi Köyünüzü  oluşturun ve çevrenizdeki insanları ve kaynakları kullanarak gelişen bir topluluk ile güzel resimli ve zengin detaylı bir oyundur. Başarı ya da başarısızlık büyümek ve gelişmek bir kasaba oluşturmak ve ortaçağ hayatın acımasız gerçeklerini üstesinden gelmek için becerisine bağlıdır!

Toplayın ve binalar için doğal kaynaklarını yönetmek, mutlu köylüleri tutmak ve onlara sürekli iyileştirmek ve yerleşim genişletmek için işleri tahsis yiyecek ve su bol kaynağı sağlamak. hastalık yayılabilir seyahat sanatçılar, şiddetli haydutlar ve ahaliye ve onların varlığını tehdit aşırı hava koşulları saldırı vahşi hayvanlar için dikkat!

Hikaye Modunda savaşın ve hastalık dolu karanlık dönemlerini yaşıyor ortaçağ yerleşimcilerin bir grup yolculuk izleyin. senin şehir bina ve kaynak yönetimi becerilerini kullanarak Köylüler oyun farklı yönlerini tanıtmak altı zorlu görevler onları aracılığıyla rehberlik etmelidir. kampanyalar, ilk şehir inşa tüccarlar, gıda ve su sağlama ile ticaret, senin köylülerin duygusal refahını yönetmek, irade hastalık başa çıkma ve saldırılara karşı ahaliye savunmak size yol!

Sen bakire toprakları üzerinde Oyuna başlamak ve şehir gelişmek için izin veren bir topluluk oluşturmak için öğrenirler. Mutlu köylüler daha üretken, form ilişkileri ve evler inşa. evlerde yaşayan çiftler sonunda bir leylek tarafından şehre teslim edilir çocuk sahibi olacak! Bu yavrular büyüdükçe, kendilerini işçi olmak ve büyüyen şehir desteklemeye yardımcı olur. Yetişkinler yaşlı ve zayıf büyümeye ve sonunda ölür, böylece, doğumdan ölüme kadar senin köylülerin hayatını takip edebilirsiniz.

ilgi çekici eğlenceli saatler sağlayacak bir tasasız henüz zorlu şehir kurma simülasyon oyunu olduğunu Köylüler – meydan kadar vardır?

Oyunun tüm 27 binalara tam erişim ile 6 değişik haritalar üzerinde eğlenceli sınırsız saat bir Free Play modu içerir.

Temel Özellikler:

oyun • 2 mod; Story Mode ve FreePlay
Ortaçağ yaşamı göstermektedir • ilgi çekici ve esprili hikayesi
• 27 güzel tasarlanmış binalar inşa etmek
• 16 resimli ve renkli karakterler
• kendi giyim setleri ile 16 meslek
mutluluk, ilişkiler, aile ve görevleri etkiler • Sofistike AI
• Zorlu misyonlar; tüccarlar ile ticaret, hayvancılık yönetmek; Kontrol yiyecek ve su kaynakları, üretim ve satmak bitkileri ….
• 6 üzerinde haritalar FreePlay modunda sınırsız eğlence keşfetmek için

Çıkış Tarihi: 25 Mart 2016

Villagers indir BENZER İÇERİKLER
Villagers indir YAPILAN YORUMLAR