Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Virginia PC indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Virginia PC indir

Virginia PC indir Bilgisayar korku oyunları 2017 George H. W. Bush ve Boris Yeltsin Soğuk Savaş’ı resmi olarak sonlandırıyorlar. Barselona, Yaz Olimpiyat Oyunları’na ev sahipliği yapıyor. The Tonight Show, Johnny Carson ile son şovunu gerçekleştiriyor.
… ve Lucas Fairfax Kingdom, Virginia’daki yatak odasından kayboluyor.

Virginia, sırları olan küçük bir kasabada kurulu tek oyunculu birinci kişi korku oyunudur.
Mezun FBI ajanı Anne Tarver’ın gözünden kayıp kişi soruşturmasını tecrübe edin.
Ortağınız deneyimli müfettiş Maria Halperin’le birlikte doğal Burgess County’ye ve ufak bir oğlanın kaybolduğu ve hiç kimsenin nedenini bilmediği tenha Kingdom, Virginia kasabasına gideceksiniz.
Anne kısa bir süre önce kendini çıkarlar üzerine müzakere ederken, gizli ajandaları ortaya çıkarırken ve davetsiz tahkikatlara alışık olmayan topluğun sabrını test ederken buluyor.
Soruşturmanız olumsuz noktalara giderken ve şüpheli listesi büyürken ve garipleşirken Anne’nin ve ajan Halperin’in hayatlarının aktığı yolu geri dönülemez biçimde şekillendirecek kararlar vereceksiniz.
Özellikler
• Film ve TV tarzında anlatılan öyküde insanları etkileyen sinematik kurgu • Yoğun dramla vurgulanan ve meraklı karakterlerden unutulmaz oyuncularla zenginleştirilen rüya gibi bir yolculuk
• Bestekâr Lyndon Holland tarafından bestelenen ve ünlü Smecky Studio’da (Lost Highway, Mulholland Drive) Prag Filarmoni Orkestrası tarafından canlı kaydedilen heyecanlı oyun müzikleri
• Twin Peaks, Fargo ve True Detektive geleneğinde orijinal bir dedektif kara film öyküsü
• Amerika’nın küçük bir kasabasının ve hareketli Virginia kırsalının büyüsüne adım atmış heyecan verici, resim gibi bir sanat tarzı.
TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 24 EYLÜL 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Virginia PC indir BENZER İÇERİKLER
Virginia PC indir YAPILAN YORUMLAR