Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Viscera Cleanup Detail indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Viscera Cleanup Detail pc indir

Viscera Cleanup Detail torrent oyun Felaket! Bir uzaylı istilası Viscera Cleanup Detail full torrent ve sonraki istila bu tesis kırıp var. Birçok hayatları, kaybedildi tesis harap ve uzaylılar durdurulamaz oldu. Tek kurtulan savaşmaya cesaret buldum ve onların yerine yabancılar koymak kadar bütün umutlar yok oldu!
Bu yaşam formları ve yabancı mutasyonları korkunç her şekilde dueled kurtulan gibi uzun ve korkunç savaş oldu, ama bizim kahraman sonunda kazandı ve yabancı tehdidi yok! İnsanlık kaydedildi!

Ne yazık ki, uzaylı istilası ve cesur kurtulanların kahramanca çabaları yerine tesis boyunca bir karmaşa yapmamışlar. Hademe olarak, temizledik bu yer almak için sizin görevinizdir.
Böylece paspas yakala ve kollarınızı sıvayın, bu olacak biri dağınık bir iş olacak.
Bugün, sen Viscera Temizleme Detay konum!
Temel Özellikler
Temizlik Simülasyon – Bir uzay istasyonu sanitasyon teknisyeni çizme içine adım ve bir bilimkurgu-korku olayın korkunç sonrasında başa. Kan, iç organlar, kovan, işçi kuruluşları ve diğer gazinolar çöp tesisleri.
Temizlik – Bu pisliği temizlemek için iş, bu yüzden zaman vereceksin o kadar temiz! Eğer zemin dışında ve tavan kapalı tüm bu kanı olsun yardımcı olmak için sizin güvenilir Paspas, eldiven, dağıtıcı makineler, plazma lazer ve sniffer aracını kullanın! Hatta denemek ve punch-out size iş yaptık düşünüyorsanız olabilir.
Sandbox Oynanış – temizlemek istemiyor musun? Sadece bir karmaşa daha yapmak ve fizik ile uğraşmak istiyor? Devam et! Siz de oyununuzu kaydedebilirsiniz; Bu bizim tür!
Multiplayer – Hatta bazı arkadaşlar / arkadaşları gelip temizlemeye yardımcı (hatta daha fazla karışıklık yapmak) için başvurabilirsiniz. Bölünmüş ekran co-op de mevcuttur!

Viscera Cleanup Detail indir BENZER İÇERİKLER
Viscera Cleanup Detail indir YAPILAN YORUMLAR