Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Volume pc indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Volume pc indir

Volume pc indirVOLUME’E HOŞ GELDİN
Locksley öldürmez. Öldürseydi her şey daha kolay olurdu. Onun yerine gizlice suç işler. Gizlice, haince ve saman altından. Onu hiç kimse görmez ve duymaz. Popülerliği ve şöhreti arttıkça, envanteri de genişler. Zenginleri soymak ve duyulmamışlara vermek için cephane dolusu aygıta sahip var.

Birbirinden keyifli ve zorlu yüz seviye seni bekliyor, ancak bu sadece Volume’ün başlangıcı. Oyunun tüm seviyeleri karıştırılabilir, geliştirilebilir veya başka seviyelere eklenebilir. Oyuncu topluluğu kendine özel zorlu bölümler yaratabilir ve hatta zorlu seviyeleri özelleştirebilir. Oyuncular Locksley’in macerasında ilerledikçe Volume evrimleşecek, gelişecek ve büyüyecek.

Volume, Robin Hood hikayesinin modern zamanlara uyarlamasıdır, Danny Wallace (Thomas Was Alone), Charlie McDonnell ve Gisborne karakterinde de ödüllü Andy Serkis (Yüzünlerin Efendisi, Maymunlar Cehennemi) aktör olarak bu oyunda yer almaktadır.
Önemli Özellikler
Kaçış, yakalanmama ve şaşırtma için kullanılan aygıtlarla dolu 100 farklı seviye.
Kendi seviyelerini yaratmana ve başkalarıyla paylaşmana olanak sağlayan içerik yaratma seti.
Hazır veya kullanıcı tarafından oluşturulmuş seviyeleri oynayabilme.
Andy Serkis (Yüzüklerin Efendisi, Maymunlar Cehennemi), Danny Wallace (Thomas Was Alone) ve Charlie McDonnell (charlieissocoollike) oynuyor

  • OS: Windows 7
  • Processor: 2.4GHz
  • Memory: 2 GB RAM
  • Graphics: 2GB
  • DirectX: Version 10
  • Hard Drive: 3 GB available space

 

Volume pc indir BENZER İÇERİKLER
Volume pc indir YAPILAN YORUMLAR