Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Voodoo Vince Remastered

Voodoo Vince Remastered İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Voodoo Vince Remastered PC indir

Voodoo Vince Remastered 2017 pc Klasik karakter platformu, 13 yılı aşkın bir süre sonra geri döndü ve şimdi muhteşem yüksek çözünürlükte! Vince’in macerası onu, koruyucusu Madam Charmaine’i bulmak için, New Orleans sokaklarından Louisiana nehir kolunun derinliklerine götürür. Gerçek voodoo stilinde, Vince kendini cesaretlendirerek … tuhaf canavarları ve kötü adamları bulur ve yener! Vince, düşen bir kasa altında koşarak, yüksek hızda bir miksere atlayarak veya düşen bir molozun altına sıçrayarak, tümüyle yara almadan kurtulmayı başarırken, düşmanlarını yeneceğinden emindir.

Özellikler

• Voodoo savaş aksiyonu: Oyuncular Vince’e çirkin şeyler yapan 30’dan fazla voodoo saldırısı kullanabilir, ancak sonunda acı çekecek olanlar canavarlardır! Diğer oyunların aksine, oyuncular aslında onlardan kaçmak yerine tehlikeleri ve riskleri KULLANMALIDIR. Düşen kasalar, acı veren raptiyeler ve şimşek işaretleri, “acı yoksa kazanç yok” ifadesine yepyeni bir anlam getiriyor.

• Büyülü voodoo dünyası: Vince, kıvrımlı ve tehlikeli bir dünyanın derinliklerine inerken, kerevides dolu bataklıklar, iblis ve kayıp zombi dolu bir mezarlık, fantastik bir Fransız Mahallesi ve bir bataklık kanalizasyon ağı dahil olmak üzere 30 ayrıntılı seviye boyunca yol almalıdır.

• Araçlar ve mini oyunlar: Oyun ilerledikçe Vince, fanboat, denizaltı ve uçak dahil birçok araç üzerinde ustalaşıp o araçları kullanmalı—hatta bir noktada, bir sıçan Vince’i götürüyor. Vince, görevini tamamlamak için, birbiri ardına gelen akıl almaz mini oyunlara hakim olmalıdır.

• Karakterlerin Dinamik Kalıpları: Bir macera, somurtkan karakterler olmadan tamamlanmaz. New Orleans’ın tüm cazibesiyle birlikte sıradışı yaratıklar her köşede bulunmaktadır. Vince, Ginger Dead Men’den (tam olarak şeker kaplı değil) ateşli bir meydan okuma sunan zehirli gaz pompalarına kadar her şeyle karşılaşır.

Çıkış Tarihi: 18 Nis 2017


MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel Core2-Duo 2GHz or equivalent
Bellek: 3 GB RAM
Ekran Kartı: NVidia GeForce GT430-1GB VRAM or equivalent
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX compatible audio
ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core2-Duo 2GHz or equivalent
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVidia GeForce GT440-2GB VRAM or equivalent
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX compatible audio

Voodoo Vince Remastered İndir BENZER İÇERİKLER
Voodoo Vince Remastered İndir YAPILAN YORUMLAR