Voodoo Vince Remastered İndir

0
 

Voodoo Vince Remastered İndir Türkçe Yama
 

Voodoo Vince Remastered İndir
 

Voodoo Vince Remastered PC indir

Voodoo Vince Remastered 2017 pc Klasik karakter platformu, 13 yılı aşkın bir süre sonra geri döndü ve şimdi muhteşem yüksek çözünürlükte! Vince’in macerası onu, koruyucusu Madam Charmaine’i bulmak için, New Orleans sokaklarından Louisiana nehir kolunun derinliklerine götürür. Gerçek voodoo stilinde, Vince kendini cesaretlendirerek … tuhaf canavarları ve kötü adamları bulur ve yener! Vince, düşen bir kasa altında koşarak, yüksek hızda bir miksere atlayarak veya düşen bir molozun altına sıçrayarak, tümüyle yara almadan kurtulmayı başarırken, düşmanlarını yeneceğinden emindir.

Özellikler

• Voodoo savaş aksiyonu: Oyuncular Vince’e çirkin şeyler yapan 30’dan fazla voodoo saldırısı kullanabilir, ancak sonunda acı çekecek olanlar canavarlardır! Diğer oyunların aksine, oyuncular aslında onlardan kaçmak yerine tehlikeleri ve riskleri KULLANMALIDIR. Düşen kasalar, acı veren raptiyeler ve şimşek işaretleri, “acı yoksa kazanç yok” ifadesine yepyeni bir anlam getiriyor.

• Büyülü voodoo dünyası: Vince, kıvrımlı ve tehlikeli bir dünyanın derinliklerine inerken, kerevides dolu bataklıklar, iblis ve kayıp zombi dolu bir mezarlık, fantastik bir Fransız Mahallesi ve bir bataklık kanalizasyon ağı dahil olmak üzere 30 ayrıntılı seviye boyunca yol almalıdır.

• Araçlar ve mini oyunlar: Oyun ilerledikçe Vince, fanboat, denizaltı ve uçak dahil birçok araç üzerinde ustalaşıp o araçları kullanmalı—hatta bir noktada, bir sıçan Vince’i götürüyor. Vince, görevini tamamlamak için, birbiri ardına gelen akıl almaz mini oyunlara hakim olmalıdır.

• Karakterlerin Dinamik Kalıpları: Bir macera, somurtkan karakterler olmadan tamamlanmaz. New Orleans’ın tüm cazibesiyle birlikte sıradışı yaratıklar her köşede bulunmaktadır. Vince, Ginger Dead Men’den (tam olarak şeker kaplı değil) ateşli bir meydan okuma sunan zehirli gaz pompalarına kadar her şeyle karşılaşır.

Çıkış Tarihi: 18 Nis 2017

   

Voodoo Vince Remastered İndir
   

Voodoo Vince Remastered İndir Full crack İndir
   

Voodoo Vince Remastered İndir MultiPlayer Yaması İndir
 
419
OYUN BILGILERI 1 sene önce eklendi
Voodoo Vince Remastered İndir

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 1,85 GB

Crack: RELOADED

Tarih: 18 NİSAN 2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: English

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!