Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
warbirds-dogfights-2016-indir

WarBirds Dogfights 2016 indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

WarBirds Dogfights 2016 torrent indir

WarBirds Dogfights 2016 pc indir, Pilot koltuğuna Askı ve İkinci Dünya Savaşı’nın büyük bir hava savaşlarında mücadele. Ama sen yalnız değilsin. Bir arkandayım ya da belki Avrupa, Kuzey Afrika üzerinden düşman küçük veya büyük gruplar çekici çevrenizdeki bütün filosu, ve Pasifik gerekecek. WarBirds Dogfights daha çevrimdışı oyunla WarBirds genişletilmiş bir versiyonu.

– 60 ÜZERİ UÇAKLAR ÇEVRİMDIŞI: sinek ve Amerika’da, İngiltere, Almanya, Japonya ve Rusya üzerinde 60 farklı WWII uçak mücadele öğrenin. Tüm uçaklar, benzersiz gerçekçi ve zorlu uçuş modelleri var.

– AI İLE HAVA SAVAŞLARI MASİF: uçakların onlarca, tüm düzlemi dışında AI tarafından uçakla masif hava savaşlarında oynayın. Hiçbir çevrimiçi rakipler bekliyor!

– TÜM EYLEM: Görev tüm eylem vardır. Hiçbir kalkışlar, sahanlıklar, ya da sıkıcı yapın. Düşman görüşlü olduğunda başlar. Misyonu başarılı (ya da başarısız) ne zaman eylem sona erdirmek veya sürece istediğiniz gibi uçan devam edebilirsiniz.

– AŞIRI 20 HAVA SAVAŞ SAVAŞ MEKANLARI: Dünyada tarihi savaş alanlarında belirlenen 20 farklı büyük ölçekli hava savaşlarında üzerinde katılın. Bu savaşlar her biri ayrı bir usul nesil sistemleri vardır:
– Kuzey Afrika (Tobruk ve Tunus)
– Avrupa (Britanya Savaşı Almanya’ya üzerinde savaş için)
– Pasifik (Midway, Güney Pasifik atolls, Filipinler)
– Batı Rusya
Savaş boyutları 1v1 düellolar kitlesel saldırılar birden dalgalarına değişir.

– HER savaş için RASTGELE NESİL: Her savaş alanı başlangıç ​​pozisyonları uçak tipleri ve sayıları pilot kalitesi, uçuş planları, hedefleri ve daha çeşitlendirmek usul nesil kullanır. Sen, aynı düzlem ile aynı battlespace içinde yüzlerce kez oynamak ve aynı durum asla göremeyiz!

– TAM EĞİTİM: Oyun ve pratik üzerine eğitmek için 15 üzerinden manevralar ile tam bir eğitim bölümü içerir!

– EŞSİZ DENEYİMLERİ: Tobruk savunan bir 40mm uçaksavar silahı ele veya müttefik bombardıman durdurmak için Alman Me-163 roket avcı uçan dahil Benzersiz ikramiye misyonları.

– ADVANCEMENT İZLEME: promosyonlar bir dizi dünyanın en büyük savaş pilotu acemilikten Advance.

– MMO ONLINE OYUN: Buhar alıcı Çevrimiçi multiplayer online oyun WarBirds ücretsiz 30 günlük deneme olsun. Seçtiğiniz bir toplumun diğer hava muharebe düzlemde meraklıları (ya da uçakları) karşı savaş. WarBirds 2100 Doğu Zaman her Salı ve Perşembe başlayarak mevcut canlı, insan çevrimiçi eğitmenler vardır.

– AŞIRI 125 UÇAKLAR ve ARAÇLARI ONLINE: Tthe WarBirds online oyun ek uçakları ve kara araçları onlarca içerir. AI diğer araçlarda da kurşun aşağıdaki dört adede kadar tank bir müfreze veya dört bombacılarının uçuş, sür. Arazi farklı Deneyim mücadele. Hava ve kara muharebe öfkeleniyor, ya da her ikisi hava muharebe sadece arenalarda cesaretini test arenalarda keyfini çıkarın.

– ONLINE ÜCRETSİZ SONSUZA SEÇENEK: İlk 30 günlük deneme sonra, sonsuza kadar uçmak için altı farklı düzlemlerde hesabı ÜCRETSİZ kullanmaya devam edebilirsiniz. Herhangi bir zamanda, özel etkinlikler ve savaş alanları artı, sınırlı zaman geçer satın alabilirsiniz, ya da 125 uçak ve kara araçları erişmek için, bir aylık abonelik kurabilirsiniz.

Bu oyun büyük ölçüde standart WarBirds oyunda bulunan yalnız oyun (Steam da mevcuttur) genişletir. WarBirds 2016 yılında online oynamak için yeteneği Bu oyun, gelişmiş savaş uçan uygulamak için ideal bir yalnız bir ortamdır – Oyun da bonus özelliği içerir. Büyük online başarı için buraya dogfights kazanmak öğrenin. Her online filosu işe istiyor pilot olmak!

– GÜNCELLEME: başka bir yerde bulunan önceki sürümleri ile karşılaştırıldığında, bu oyun 2016 için yeni uçak ve uçuş modelleri, yeni online arenalarda ve olayları, artı hata düzeltmeleri vardır.MINIMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: i3
Bellek: 1 GB RAM
Ekran Kartı: Graphics Card
DirectX: Sürüm 9.0c
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Joystick recommended
ÖNERILEN:
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: i5
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Graphics Card
DirectX: Sürüm 9.0c
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Joystick recommended

WarBirds Dogfights 2016 indir BENZER İÇERİKLER
WarBirds Dogfights 2016 indir YAPILAN YORUMLAR