Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Warhammer 40.000 Space Marine Collection indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Warhammer 40.000 Space Marine Collection indir

Warhammer 40.000 Space Marine Collection indir Yüksek tempolu aksiyon RTS oynanışına odaklanan Dawn of War II, Warhammer 40.000’in bilim-kurgu evrenine daha önce hiç olmadığı gibi hayat veriyor. Seçtiğiniz ırkın epik senaryosunu oynarken savaşın gerçek vahşetine tanık olun. Acımasız yakın ve uzaktan savaşın alevler içinde bıraktığı bir savaş alanında düşmanlarınızla çarpışın. Acemi asker olarak başlayıp galaksinin en deneyimli savaşçıları haline gelene kadar birliklerinize liderlik edin ve onları geliştirin. Oyuncu kontrolündeki kahramanların düşman dalgalarına karşı savaştığı iş birliğine dayalı bir oyun modu olan The Last Stand de dahildir.

Vahşi Cephe Hattı Aksiyonu ve Taktikleri
Doğrudan aksiyonun ortasına dalarak yoğun yakın ve yıkıcı uzaktan savaş deneyimini yaşayın. Acımasız yakın dövüş sync-öldürmeleri kullanarak düşmanlarınızı yok edin. Düşmanlarınızı bastırmak, yanlardan saldırmak ve yok etmek için dinamik ve yıkılabilir ortamları kullanıp rakiplerinizi zekânızla alt edin.

Lineer Olmayan Tek Oyunculu Senaryo
Elit bir vurucu kuvvete komuta edip oyunda ilerledikçe birliklerinizin ve komutanınızın yeteneklerini geliştirin.

İş Birliğine Dayalı Çoklu Oyuncu
Tek oyunculu senaryonun tamamını, istediğiniz zaman ve oyunun istediğiniz noktasında bir arkadaşınızla iş birliği halinde oynayın.

Yeni Nesil RTS Motoru
Relic’in tescilli Essence Engine 2.0 motorunu kullanan Dawn of War II, sinematik görseller, ayrıntılı grafikler ve inanılmaz özel efektler sunuyor.

TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 21 ağustos 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Warhammer 40.000 Space Marine Collection indir YAPILAN YORUMLAR