Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Warhammer 40000 Armageddon Golgotha indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Warhammer 40000 Armageddon Golgotha DLC indir

Warhammer 40000 Armageddon Golgotha indir Bu DLC Paketinde daha önceki tüm güncellemeler dahil tümünü içiermekde. Şimdi yeniden örgütleyecek ve yeni bir WAAAGH inşa ediyor! Golgotha ​​izole dünya üzerinde. Ancak, saygıdeğer Yarrick onu takip ve her ne pahasına olursa Thraka yok ekspres amacı ile dünyaya sürpriz bir grev başlatmayı planlıyor!
Golgotha ​​Warhammer 40,000 bir genişleme: 50 yıl Armageddon İkinci Savaşı’nın sona ermesinden sonra set Armageddon, bu döngünün son büyük savaş.
onlar Thraka ordusunun en ileri çarpıcı önce Ork musallat dünya üzerinde bir temele sabitleyen olarak Yarrick komutasındaki İmparatorluk güçlerini birleştirirler.
Yarrick 117. Armageddon Mekanize piyade şeklinde çelik Lejyonu’nun elemanları getirdi, ancak oyuncunun ana gücü 66. Mordian piyade tereddütsüz alay odaklanmıştır.
Mordian Demir Muhafız Bu genişleme yeni birimlerin toplu, ama oyuncu da sonunda kendi kişisel Baneblade tankı, Arrogance’nin Fortress of minber üstünde Yarrick komutasını kendini kazanacaktır.
Görevler:
iniş alanı temizleyerek
Karşı atak
Koparma ve Takip
Titans Engage
Koyu’nda Thraka
“Biz bir gecikme biraz çalıştırmak”
geri çekilme
“Biz kaybetmek vardır”
Arrogance’nin Kalesi
af

Warhammer 40000 Armageddon Golgotha indir BENZER İÇERİKLER
Warhammer 40000 Armageddon Golgotha indir YAPILAN YORUMLAR