Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Warhammer End Times Vermintide indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Warhammer End Times Vermintide full pc indir

Warhammer End Times Vermintide full pc torrent indir, Vermintide ikonik Warhammer Fantasy dünyanın ahir ayarlanmış bir kooperatif eylem first person shooter ve dövüşleri macera.

Vermintide ve Ubersreik, Skaven tarafından istila bir şehir etrafında yer alır. Bir beş kahramanları, her özelliğine farklı oyun stilleri, yetenekleri, dişli ve kişiliğin rolü üstlenecek. Işbirliği çalışarak, size Skaven olarak bilinen acımasız sıçan-erkek, ordularını bir kıyamet işgali hayatta kalmak için kendi bireysel özelliklerini kullanmanız gerekir. Savaşlar altında İmparatorluğu’nun bağırsakları Magnus Kulesi’nin tepesinden uzanan ortamlarda bir dizi genelinde yer alacak.
Temel Özellikler:
En fazla 4 Oyuncular Kooperatif Survival – Bant birlikte arkadaşlarınızla ya da tek başına ölür. Vermintide sürekli sizin ve arkadaşlarınızın ekip çalışması ve beceri test edecek. Bırak-in, drop-out Multiplayer ve AI eklenmesi botlar ne olursa olsun mevcut oyuncuların, herhangi bir zamanda tam bir ekip sağlar.
Beş Benzersiz Heroes gibi oynayın – Beş farklı karakterler kendi kişiliği, gündem ve hikaye ile her anlatmak için, seçim için. O birlikte çalışmak için ne anlama geldiğini öğrenmek grubun hayatta kalması için anahtardır.
Büyük Kahraman Arsenal – Her kahraman oyuncuların oyun seçimine uygun olarak savaş stilini ayarlamak için izin çizmek için kendi benzersiz silah cephaneliği vardır. Farklı silah yüzlerce dahil olmak üzere kılıç, hançer, balta, çekiç, fiyonklar, silahlar, büyülü staves ve daha fazlası vardır
13 farklı düzeylerde sahip – – Bir Epic Quest atılmak zemin üzerinde, binalarda, duvarlarda ve yeraltı on – muazzam Magnus Tower İmparatorluğu altında hain değişen, Vermintide asla unutmayacağım bir yolculuğa götürecek.
Never Before Skaven Beğen Deneyim – kötü niyetli ve kurnaz fare-erkek yükselen gelgit, hack clawing ve onların yol tüm bu stand eviscerating, sizi bekliyor. Klan-sıçan ve ölümcül uzman seçkinlerin kısır paketleri Yüz.
Parlak Loot Dağları toplayın – bir silah, bir şapka ya da biblo onları ödüllendirecek bir misyonu sonunda her şeyin, oyuncuların verilen yağma zar üzerinde ekip çalışması ödüllendirilmesi. Yan hedefleri tamamladıktan iyi yağma zar eklenebilir anlamına gelir.
Savaş Öngörülemeyen Düşmanlar – Vermintide her köşesinde arkasında gizlenen yeni zorluklar sabit bir kümesi sağlayarak dinamik bir spawn sistemine sahiptir.
Bir Sürükleyici Hikayesi Deneyim – Games Workshop gazileri ahir zaman felaket olaylarıyla ilgili yeni bir bakış açısı sunan Warhammer irfan fantastik bir yeni bir ek yazmak için bir araya gelmiş.
Güvenlik bir yolu bulun – Skaven, tırmanma ve yaşam Heroes yaşayan bir cehenneme yapmak için harika mesafeler sıçrama mümkün inanılmaz hareketlilik sahiptir. Nereye giderseniz gidin, onlar, orada atlamaya hazır olacak.

Ölümlülerin zaman sona eriyor ve Kaos saltanatı her zamankinden daha yakın çizer. Karanlık Tanrılar asla eskisi gibi dünya çapında kendi delilik kaybetme, tekil amaç son united altındadır. Sigmar İmparatorluğu’nun Karl Franz bakışları vahşi kuzeyli saldırı odaklanmıştır, ancak yalnızca bir tehdit değil. Kaos ay Morrslieb tam mumlar gibi, tiz sesler tüneller uzak İmparatorluğu’nun şehirler altında kemirilmiş yankı ve yüzeye doğru bir Skaven konak sürüleri. Bu Ubersreik, hepsini daha önce tüketir bir cırtlak kitle şehrinde ilk ortaya çıkıyor. Yakında Ubersreik bir mezarlık kasaba Boynuzlu Rat kötü niyetli gölgesi altında boğulma vardır.

Oysa bile karanlık zamanlarda, yolu aydınlatacak şampiyon her zaman vardır. Ubersreik cowers gibi, kaprisli kader birleşik beş kahraman, sıçan erkeklere mücadeleyi taşırlar. Onlar hayatta kalmak için güce sahip olup olmadığı, birlikte yeterince uzun işgalciler engellemek için yalnız çalışmasına izin görülecektir. Bir gerçeği, ancak, tüm şüphe götürmez: Bu beş sonbahar, sonra Ubersreik onlarla düşecek olmalıdır.

Warhammer End Times Vermintide indir YAPILAN YORUMLAR