Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Wasteland 2 Director’s Cut indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Wasteland 2 Director’s Cut indir

Wasteland 2 Director’s Cut indirWasteland 2 Directors Cut pc indir, Wasteland 2 Director’s Cut torrent indir
Orijinal Fallout Yapımcısı itibaren Wasteland 2, ilk kez post-apokaliptik bir bilgisayar RPG netice geliyor.
Eğer işareti yapmak … çalışırken ya da ölmek için Wasteland adlı cehennemi manzara bekliyor. Oyun 80 saatten fazla ile, en yıkıcı silah serpinti bölgenin bu yan güverte dışarı Çöl Ranger kadrosu olacak, strateji beceri sınırlarını test ve çorak adalet getirmek.

Temel Özellikler:
Tüm Uymayanlar Bir Boyut: bir kapı anahtarı bulmak gibi hissetmiyor musunuz? Kilit Pick senin çizme ile aşağı bash, ya da sadece açmak darbe!
Karar Sonuçları ile … Yapma: kısa ve uzun vadeli hem de reaktivitesi ile, seçimler oyunun değişen olaylara ve sonsuza kadar çorak hayatlarını değiştiren, dışa dalgalanma.
Büyük ve Özelleştirilebilir: karakterlerin Yüzlerce. Senin Rangers ‘görünüşüne varyasyonları binlerce. 150’den fazla silah. Hayır iki oyuncu aynı deneyim olacak.
Buhar Özellikleri: Wasteland 2 Bulut Tasarruf böylece senkronize edebilirsiniz desteklediğini birden çok bilgisayar üzerinde tasarruf!

Directors Cut Yeni Özellikler:
Komple Grafik Revizyon: Unity 5 yeniden inşa, Wasteland 2’nin ortamları ve karakterleri en son grafik teknolojilerinden yararlanmak için güncellendi.
Perks & Quirks: ekibinizi daha Değiştirin! Perks & Gariplikleri size kendi benzersiz ikramiye … ve dezavantajları, senin karakterler daha hayat vermek için kullanabileceğiniz özel kişilik özellikleri vardır.
Hassas Grevleri: Yangın düşmanlarına ve taktik saldırılar onları zayıflatmak! Aşağı bir düşman yavaşlatmak için bir bacak sakat, onların silah yangın o bit patlama veya anlamsız onları devirmek için kafa için amaç için – ya da uçurmaya.
Yeni voice-over diyalog 8.000 aşkın hatları gibi daha önce hiç hayat Wasteland getirerek, oyunun karakterleri ve arkadaşları için eklenmiştir: Voice Over Expanded.

Wasteland 2 Director’s Cut indir BENZER İÇERİKLER
Wasteland 2 Director’s Cut indir YAPILAN YORUMLAR