Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Way of the Samurai 3 PC torrent oyun indir

Way of the Samurai 3 indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Way of the Samurai 3 FULL indir

Way of the Samurai 3 TORRENT indir  Şimdiye kadarki en atmosferik aksiyon RPG oyunlarından, Karakterinizi oluşturun ve samurayın gücünü dövüşerek gösterin. Japonya’nın çalkantılı Sengoku döneminde gizemli bir yalnız samuray kılıcı gerekir. Eğer yardım görmezden gelebilir ya da mağdur edebilir renkli karakterler zengin bir döküm ile kalabalık bir açık dünyada köyleri, vücut mayınları savaş, eşkıya kaleleri, büyük kaleler ve Amana yerel şehir, keşfedin.

her kararı çok kapsamlı sonuçları olan bir oyunda dikkatle arkadaşlar ve düşmanları seçin ve oyunu bitirme nerede yolculuğun sadece başlangıcıdır …

Kelebek Etkisi • – 20’den fazla farklı sonlar. Sizin her eylem, ne kadar ince veya gülünç, büyük replayability için izin hareket olayların büyük bir çeşitlilik ayarlayabilirsiniz. Yeni anlatı yolları keşfetmek, yeni müttefikler … ve düşmanları ortaya!

• Büyük Özelleştirme – 200’ün üzerinde farklı bölgelerinden gelen kendi benzersiz silah Craft. Tercih mücadele tarzı uygun nihai kırılmaz silah oluşturun. ölümcül kılıç, mızrak, kutup eksenleri ve daha tuhaf silah Forge ve her silahın gerçek bir usta olmak gibi yeni yeteneklerin yüzlerce keşfedin!

• Ödül Sistemi ve Samurai Puanlama – Sizin fiil ve davranışlar da yeni oyun özellikleri, özelleştirme seçenekleri, kıyafetler ve aksesuarlar kilidini bütün bunlar Samurai Noktaları ve Başlıklar, sizi ödüllendirecektir. onurlu bir samuray olarak yaşamak, bir haydut düşük hayatında yaşamak veya kendi yolunu grev! Seçenekleriniz yeni sonlar, garip takipçileri ve diğer beklenmedik sonuçlara yol açabilir.

• Kalem kılıçtan keskindir Olabilir – Kılıcını veya el pençe divan durmakla bir unsheathing gibi ince hareketleri kullanarak, zorla düşman Fight veya diplomatik yol almak. kapsamlı bir diyalog ağacı, açılan sistemine sahip ve çok daha fazlası!

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR.

Çıkış Tarihi: 23 MarT 2016

Way of the Samurai 3 indir BENZER İÇERİKLER
Way of the Samurai 3 indir YAPILAN YORUMLAR