Welcome to Hanwell İndir

0
 

Welcome to Hanwell İndir Türkçe Yama
 

Welcome to Hanwell İndir
 

Welcome to Hanwell torrentler indir

Bir zamanlar dünyanın dehşetinden sığınmış olan Hanwell’e hoş geldiniz, şimdi de anormal pisliğin bir izi. Terörün yoğun bir açık dünyasını keşfedin, her bina kendine özgü bir hikayeyle benzersiz bir yer söyler. Hanwell’in kalıntıları tarafından birlikte gerilir.
Hanwell
Hanwell konusunda derinden rahatsız olan bir şey var. Açıklanamayan sesler, gözünüzün köşesinde veya gölgelerin hemen ötesinde bir şey, sizi sürekli kenarda tutacak bir atmosfer yaratır.

Oyunda Anormallikler olarak bilinen canavarlar sokakları dolaşırlar. Zaman zaman korunan binalara girerler. Onlarla ne yaptığınız sana kalmış, becerikli ol ve onları halledebileceğini düşünüyorsan onlarla savaşmak için neler bulursanız bulsun. Ya da kaç. Ve geri bakma.

Keşfedilecek bir şehir var, her biri sonuncudan daha farklı farklı ortamlar sunuyor. Evler, eski İngiliz barlar, parklar, mağazalar, süpermarketler ve hükümet binalarından, rezil HCPP araştırma merkezine kadar. Her bir yer, kendi arka planını tutar ve gelişinizi sağlar. Üzerinde her zaman bir şeyler olacak.
Hanwell Kamu Koruma Kurulu
Anomaliler ilk ortaya çıktığında, Hanwell Halk Koruma Kurulu (HCPP) sakinleri güvende tutmak için kuruldu.

Önleme ve hazırlama konusunda ekipman ve uzmanlık sağlamak. HCPP yardımıyla Hanwell, gezegendeki en rahatsız yerlerden biri olmasına rağmen en güvenli bölgelerden biri oldu. Ancak konsey düşmüş, normal şekilde devam etmeye çalışıyorsunuz, ancak başarısız ekipman ve uyarı eksikliği önemli bir konu haline geldi. Buna ek olarak, her yerde gibi görünen gizemli bir şahıs sizi takip ediyor.

Dünyanın geri kalanı kapıları kapattı ve Hanwell’i çürümeye bıraktı. Böylece yolculuğunuz başlar …

   

Welcome to Hanwell İndir
   

Welcome to Hanwell İndir Full crack İndir
   

Welcome to Hanwell İndir MultiPlayer Yaması İndir
 
5.333
OYUN BILGILERI 12 ay önce eklendi
Welcome to Hanwell İndir

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları, Korku Oyunları, Hayatta Kalma Oyunları

Platform: PC

Boyut: 9.77 GB

Crack: CODEX

Tarih: 20-10-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: Türkçe (Desteklenmiyor), İngilizce, Rusça, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Japonca, Korece, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!