Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
WHİTE NOİSE 2

WHİTE NOİSE 2 İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

White Noise 2 pc indir

White Noise 2 Korku oyunda Bir devrim  yeni bir korku deneyimi yaşayın 2017 aşırı korkucaksınız!

White Noise 2, başarılı White Noise Online’ın neticesidir. Araştırmacı ekibin bir parçası olun, ya da yaratık kontrolünü ele geçirin ve yutun! White Noise 2, kimsenin huzurunu bozmayacak 4vs1 asimetrik korku deneyimi sunuyor.

Arkadaşlarınızla oynamak

White Noise 2, komplikasyonsuz arkadaşlarınızla oynamak için basit bir çöpçatanlık sistemi sunuyor. Oyuna girin, tarafınızı seçin ya da şansa bırakın ve oynamaya başlayın!

Araştırmacılar geri döndü

Bir araştırmacı olarak alanı araştırın, ortaklarınızla işbirliği yapın ve kaybolmamaya özen gösterin, yoksa yaratık için kolay bir av olacaksınız! Akıl sağlığınızı kaybetmemeye çalışın ve kör yürüme önlemek için el feneri pil seviyenizi izleyin.

Ve yaratık da!

Yaratik olarak, avlarınızı takip edin ve görmeden avlayın. Işık sizi şok olabilir, bu yüzden güçlerinizden kaçınmak için kullanın ve araştırmacıları tahrip ederek avlarını daha kolay hale getirin. Sizi yakındaki araştırmacıların varlığı konusunda uyaracak ve onları bitirmeden önce 8 bandı seçmelerini önleyecek totemleri çağırın!

Mezardan geri dön

White Noise 2’de, ölüm, oyun bitmek anlamına gelmez. Hayalet olarak ortaya çıkın ve kalan araştırmacıların araştırmalarına yardımcı olmak için gelişmiş arama becerilerinizden yararlanın.

Yeni öğelerin kilidini aç

Klasik White Noise Online karakterleri de dahil olmak üzere, oynarken yeni karakterlerin ve el fenerlerinin kilidini açın. Her biri farklı uzmanlık ve becerilere sahiptir. Ahmak bir yaklaşım mı tercih ediyorsunuz yoksa gürültü yaparken bile hız üzerine mi duracaksınız? Daha iyi bir el feneri pili veya gelişmiş arama becerileri?

En güzel anları tekrar yaşayın

Tabii ki, imza tekrarlama ekranı White Noise 2’de geri döndü. Heyecanlı seans bittikten sonra, ekibin çevrelerinde nasıl yürüdüğünü kahkaha atın, yoksa araştırmacılardan biri kayboldu!


MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows XP SP3
İşlemci: Dual Core processor
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 10 capable hardware
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: 64bit OS recommended but not required
ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 7 or newer
İşlemci: Quad core processor
Ekran Kartı: GeForce 660 or better
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

WHİTE NOİSE 2 İndir BENZER İÇERİKLER
WHİTE NOİSE 2 İndir YAPILAN YORUMLAR