WHİTE NOİSE 2 İndir

0
  

WHİTE NOİSE 2 İndir Türkçe Yama
 

WHİTE NOİSE 2 İndir - Full PC Türkçe
   
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

White Noise 2 pc indir

White Noise 2 Korku oyunda Bir devrim  yeni bir korku deneyimi yaşayın 2017 aşırı korkucaksınız!

White Noise 2, başarılı White Noise Online’ın neticesidir. Araştırmacı ekibin bir parçası olun, ya da yaratık kontrolünü ele geçirin ve yutun! White Noise 2, kimsenin huzurunu bozmayacak 4vs1 asimetrik korku deneyimi sunuyor.

Arkadaşlarınızla oynamak

White Noise 2, komplikasyonsuz arkadaşlarınızla oynamak için basit bir çöpçatanlık sistemi sunuyor. Oyuna girin, tarafınızı seçin ya da şansa bırakın ve oynamaya başlayın!

Araştırmacılar geri döndü

Bir araştırmacı olarak alanı araştırın, ortaklarınızla işbirliği yapın ve kaybolmamaya özen gösterin, yoksa yaratık için kolay bir av olacaksınız! Akıl sağlığınızı kaybetmemeye çalışın ve kör yürüme önlemek için el feneri pil seviyenizi izleyin.

Ve yaratık da!

Yaratik olarak, avlarınızı takip edin ve görmeden avlayın. Işık sizi şok olabilir, bu yüzden güçlerinizden kaçınmak için kullanın ve araştırmacıları tahrip ederek avlarını daha kolay hale getirin. Sizi yakındaki araştırmacıların varlığı konusunda uyaracak ve onları bitirmeden önce 8 bandı seçmelerini önleyecek totemleri çağırın!

Mezardan geri dön

White Noise 2’de, ölüm, oyun bitmek anlamına gelmez. Hayalet olarak ortaya çıkın ve kalan araştırmacıların araştırmalarına yardımcı olmak için gelişmiş arama becerilerinizden yararlanın.

Yeni öğelerin kilidini aç

Klasik White Noise Online karakterleri de dahil olmak üzere, oynarken yeni karakterlerin ve el fenerlerinin kilidini açın. Her biri farklı uzmanlık ve becerilere sahiptir. Ahmak bir yaklaşım mı tercih ediyorsunuz yoksa gürültü yaparken bile hız üzerine mi duracaksınız? Daha iyi bir el feneri pili veya gelişmiş arama becerileri?

En güzel anları tekrar yaşayın

Tabii ki, imza tekrarlama ekranı White Noise 2’de geri döndü. Heyecanlı seans bittikten sonra, ekibin çevrelerinde nasıl yürüdüğünü kahkaha atın, yoksa araştırmacılardan biri kayboldu!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

WHİTE NOİSE 2 İndir
 

WHİTE NOİSE 2 İndir Full crack İndir
       

WHİTE NOİSE 2 İndir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

WHİTE NOİSE 2 İndir - Full PC Türkçe
 
819
OYUN BILGILERI 8 ay önce eklendi
WHİTE NOİSE 2 İndir

Tür: Korku Oyunları

Platform: PC

Boyut: 854.5 MB

Crack: SKIDROW

Tarih: 07-04-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: English

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!