Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Windows 10 Note 10 Slim İndir – Full Türkçe Modifiyeli

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Note 10 Slim Full İndir, Rs5 Pro X64 Light 2019 Windows 10 işletim sisteminizi fazla yalın bir hale getireceğiniz Note 10 Slim ile normal işletim sistemine göre muhtelif düzenlemeler yapılmış ve sistemin rahatlaması için birçok uyulama sistemden tamamen kaldırılmıştır. İşletim sistemini kurduğunuzda tüm diller silinmiş olarak İngilizce dilinde işletim sistemini kullanacaksınız. Dilerseniz ayarlar kısmından Türkçe dilini ekleyerek sistemi Türkçe olarak kullanabilirsiniz.

NOT: Türkçe Yapmak için kontrol masası settings/languages/additional/ kısmından türkeydili seçip kullanın.tema içerir ve fazla hızlıdır.

Kaldırılanlar:Tüm UygulamalarWindows DefenderMicrosoft Edge Tarayıcı UygulamasıMicrosoft Connect UygulamasıMicrosoft Skype ORTCWindows Test Uygulaması AlWindows Ev GrubuWindows SmartScreenWindows Mağaza İstemcisiWindows Karışık GerçeklikMicrosoft Hyper-VMicrosoft TelemetriMicrosoft OneDrive Masaüstü İstemcisiWindows İnsanlar Deneyim Ana BilgisayarıWindows Hızlı Yardım UygulamasıWindows Cortana ve StartMenu Arama Uygulaması

Windows 10 Note 10 Slim İndir – Full Türkçe Modifiyeli BENZER İÇERİKLER
Windows 10 Note 10 Slim İndir – Full Türkçe Modifiyeli YAPILAN YORUMLAR