Wolf Simulator PC indir

0
 

Wolf Simulator PC indir Türkçe Yama
 

Wolf Simulator PC indir
 

Wolf Simulator DOGE indir

Kurt Simülatörü hayatta kalma öğeleri olan bir kurt simülatörüdür. Oyuna başlamadan evvelce bir kurt katagorisini seçmeniz gerekecek. Henüz ikisi var: “Savaşçı” ve “İzci”. Sınıf kurtları oyun geliştikçe, kurtlar büyür, topraklardaki paketler arasındaki savaşlara katılarak, detaylı vahşi hayvanları avlamak amacıyla, güçlerini arttırarak, hız, canlılık, hücum kuvveti gibi detaylı özelliklere bağlı olurlar. Topraklardaki savaşlarda puan kazanma ihtimaline sahip olacaksınız. Kurşun da taban amacıyla kullanılacak ve kendi paketinizi genişletiyorsunuz, bu da sizin yetkiniz altındadır.

Oyun dünyası tamamiyle açıktır ve üç ana bölüme ayrılmıştır: şehir, vahşi yaşam, rezerv, buna ek olarak, düşman sürülerine ait olabilecek bölgelardan ya da şu an 30’dan çok özgür olmak amacıyla topraklardan oluşmaktadır.

Kent, hayatlarını yaşam sürdüren gerçek insanlarla doludur ve genelde ormanda dinlenmeyi ya da Parkın çevresinde dolaşmayı seçmektedir. Fakat dikkatli olun, avcılar sık ​​sık tuzak kurarlar ya da bir balta ile hoşnutsuz bir ormancıya koşabilirsin. Orman, çoklıkla düşmanca olan detaylı vahşi hayvanlarla doludur, bu yüzden hazır olun.
Oyun vahşi tabiatta yaşamı simüle etti, soğuk geceleri ya da yağışlı günleri ısıtmak amacıyla açlık çekinceye kadar susuzluk yaşamanız gerekecek.
Oyun geliştikçe keşif, bulmacalar ve pitoresk yerler, kalıntılar, terk edilmiş evler, mağaralar vb. Için enteresan yerler bulacaksınız.

Oyun özellikleri:

Dinamik, günün saatini ve hava koşullarını (açık gökyüzü, kısmen bulutlu, bulutlu ve gök gürültülü fırtınalar, hafif yağmur, kuvvetli yağış, kar) değiştirir.
Vahşi hayvanların ve insanların ilerlemiş suni zekası.
Korkunun öğeleri.
Düşman sürülerini yakalamak ya da savunmak amacıyla çok sayıda alan gerekiyor.
Tüm faktörlerle (sağlık, yorgunluk, susuzluk, açlık, bedende bölge sıcaklığının etkisi) vahşi bölgeda simüle edilmiş hayatta kalma.
Keşfetmek amacıyla büyük oyun dünyası.
Ve daha bir çok şey.

   

Wolf Simulator PC indir
   

Wolf Simulator PC indir Full crack İndir
   

Wolf Simulator PC indir MultiPlayer Yaması İndir
 
4.158
OYUN BILGILERI 1 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!