Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Wolf Simulator PC indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Wolf Simulator DOGE indir

Kurt Simülatörü hayatta kalma öğeleri olan bir kurt simülatörüdür. Oyuna başlamadan evvelce bir kurt katagorisini seçmeniz gerekecek. Henüz ikisi var: “Savaşçı” ve “İzci”. Sınıf kurtları oyun geliştikçe, kurtlar büyür, topraklardaki paketler arasındaki savaşlara katılarak, detaylı vahşi hayvanları avlamak amacıyla, güçlerini arttırarak, hız, canlılık, hücum kuvveti gibi detaylı özelliklere bağlı olurlar. Topraklardaki savaşlarda puan kazanma ihtimaline sahip olacaksınız. Kurşun da taban amacıyla kullanılacak ve kendi paketinizi genişletiyorsunuz, bu da sizin yetkiniz altındadır.

Oyun dünyası tamamiyle açıktır ve üç ana bölüme ayrılmıştır: şehir, vahşi yaşam, rezerv, buna ek olarak, düşman sürülerine ait olabilecek bölgelardan ya da şu an 30’dan çok özgür olmak amacıyla topraklardan oluşmaktadır.

Kent, hayatlarını yaşam sürdüren gerçek insanlarla doludur ve genelde ormanda dinlenmeyi ya da Parkın çevresinde dolaşmayı seçmektedir. Fakat dikkatli olun, avcılar sık ​​sık tuzak kurarlar ya da bir balta ile hoşnutsuz bir ormancıya koşabilirsin. Orman, çoklıkla düşmanca olan detaylı vahşi hayvanlarla doludur, bu yüzden hazır olun.
Oyun vahşi tabiatta yaşamı simüle etti, soğuk geceleri ya da yağışlı günleri ısıtmak amacıyla açlık çekinceye kadar susuzluk yaşamanız gerekecek.
Oyun geliştikçe keşif, bulmacalar ve pitoresk yerler, kalıntılar, terk edilmiş evler, mağaralar vb. Için enteresan yerler bulacaksınız.

Oyun özellikleri:

Dinamik, günün saatini ve hava koşullarını (açık gökyüzü, kısmen bulutlu, bulutlu ve gök gürültülü fırtınalar, hafif yağmur, kuvvetli yağış, kar) değiştirir.
Vahşi hayvanların ve insanların ilerlemiş suni zekası.
Korkunun öğeleri.
Düşman sürülerini yakalamak ya da savunmak amacıyla çok sayıda alan gerekiyor.
Tüm faktörlerle (sağlık, yorgunluk, susuzluk, açlık, bedende bölge sıcaklığının etkisi) vahşi bölgeda simüle edilmiş hayatta kalma.
Keşfetmek amacıyla büyük oyun dünyası.
Ve daha bir çok şey.


MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Microsoft® Windows® 7 or later
İşlemci: Intel Core2 Quad Q8400
Bellek: 2048 MB RAM
Ekran Kartı: 1024 Mb
DirectX: Sürüm 9.0
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX® Compatible
ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Microsoft® Windows® 7 or later
İşlemci: Intel Core i5 3470
Bellek: 4096 MB RAM
Ekran Kartı: 2048 Mb
DirectX: Sürüm 9.0
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX® Compatible

Wolf Simulator PC indir BENZER İÇERİKLER
Wolf Simulator PC indir YAPILAN YORUMLAR