WWE 2015 DLC Pack indir

1
 

WWE 2015 DLC Pack indir Türkçe Yama
 

WWE 2015 DLC Pack indir
 

WWE 2015 DLC Pack indir

WWE 2015 DLC Pack indirWWE 2K15, video oyunları dünyasında yeni bir çağ açıyor! WWE 2K15, hayranların WWE TV’de izlediklerine her zamankinden çok benzeyen, bugüne kadarki en akışkan WWE oynanışını sunuyor. Oynanıştaki pek çok geliştirme, sunumda yenilik ve yepyeni MyCAREER ve 2k Showcase oyun modları sayesinde WWE 2K15 bu zamana kadarki en gerçekçi ve aksiyon dolu WWE video oyunu tecrübesini sunuyor.

Her darbeyi hisset, her çarpışmayı duy. WWE 2K15. Hisset.

İndirilebilir içeriğin her bir parçasını içerir*:
Oynanabilir Hulk Hogan ve Hollywood Hogan’a hemen erişim:
Hulk Hogan’ın İKİ versiyonu birden üzerine saldırdığında napacaksın bakalım? Klasik kırmızı ve sarı Hulk Hogan’ın yanı sıra “Hollywood” Hulk Hogan’ı da al.
Sting Oynanabilir Karakterler Paketine hemen erişim:
Tarihte İLK KEZ bir WWE ringinde Gösteri Zamanı! Efsane Sting’in iki versiyonunu alın! Neon renklerine bürünmüş sarı saçlı retro Sting olarak ya da nWo ile savaşan sessiz ve korkutucu savaşçı olarak oynayın!
WCW Karakter Paketi:
WCW, Monday Night Wars boyunca WWE’yi peş peşe 83 hafta boyunca reytinglerde ezdi. Monday Night Wars’ı WCW’nin en çetin beş efsanesiyle tekrar yaşayın – WCW – “the Belfast Bruiser” Fit Finlay, Lord Steven Regal, “the Beast from the East” Bam Bam Bigelow, Diamond Dallas Page, ve “the Total Package” Lex Luger, hepsi tek bir eklenti paketinde. WCW…Büyüklerin Oynadığı Lig.
NXT Arrival Karakter Paketi:
Yepyeni NXT ArRIVAL paketiyle NXT ringinde mücadele etmiş olan en parlak Superstar’lardan bazıları olarak oynayın! Adam Rose, The Ascension’dan Konnor ve Viktor, NXT Diva Emma ve Eski WWE Şampiyonu ve Monday Night Raw Sunucusu JBL gibi oynanabilir NXT karakterleri ile geleceğe adım atın!
Yeni Hamleler Paketi:
WWE 2K15 Yeni Hamleler Paketi eklentisi ile cephanenize ekleyebileceğiniz 30’dan fazla yeni hamleye erişim kazanın! Uso Crazy ve Spinning Powerbomb gibi heyecan verici yeni hamlelerin yanında Bray Wyatt’ın Sister Abigail ve Cesaro’nun Gutwrench Suplex hamlelerinin varyasyonlarını gerçekleştirin.
Hızlandırıcı:
Oyundaki her bir WWE Süperstarı, Efsanesi ve Divasının genel sıralamasını ve özelliklerini belirleyin. WWE 2K15’teki alternatif kıyafetler, bütün arenalar ve şampiyonalarla birlikte, bütün WWE Süperstarları, Efsaneleri ve Divalarının kilidini açın.
Showcase – One More Match:
One More Match ile Randy Orton ve Christian arasındaki çekişmeli rekabeti saatler süren yeni 2K Showcase aksiyonuyla tekrar yaşayın! Hikayeleri sizin oynayışınız ve tarihi WWE görüntüleri ile anlatılırken, epik maçlarda dövüşerek zafere ilerleyin. Ayrıca 2011 yılından oynanabilir WWE Superstar’ları (Christian, Randy Orton, Edge, Mark Henry ve Sheamus) ve arenaları (SmackDown, Extreme Rules, Over the Limit ve Capitol Punishment) alın.
Showcase – Hall of Pain:
World’s Strongest Slam hareketini kullanarak yeni WWE 2K15 2K Showcase Hall of Pain’de rakiplerinizi ezin! Mark Henry’nin 2011-2013 arasındaki yükselişini tarihi WWE çekim görüntüleri ve kıran kırana maçlarla yeniden yaşayın. Mark Henry, Big Show, Kane, The Usos, Sheamus, The Great Khali ve daha fazlasının yeni tarihi versiyonlarının kilitlerini açın! Ayrıca Vengeance(2011) ve WrestleMania 29 gibi oynanabilir arenaları edinin
Showcase – Path of the Warrior:
WWE 2K15 “Path of the Warrior” 2K Showcase ile Ultimate Warrior’ın gücünü hissedin! Kariyerini tarihi WWE görüntüleriyle tekrar yaşayın ve Ultimate Warrior, Hulk Hogan, André the Giant, Sgt. Slaughter ve Macho King gibi pek çok oynanabilir efsane güreşçi edinin! Ayrıca WrestleMania VI, VII ve XII; SummerSlam®; Saturday Night’s Main Event ve Madison Square Garden gibi oynanabilir arenaları edinin.

*Paige dahil değildir.

   

WWE 2015 DLC Pack indir
   

WWE 2015 DLC Pack indir Full crack İndir
   

WWE 2015 DLC Pack indir MultiPlayer Yaması İndir
 
21.648
OYUN BILGILERI 3 sene önce eklendi
WWE 2015 DLC Pack indir

Tür: Aksiyon Oyunları, Simulasyon Oyunları, Spor Oyunları, Ek Paketler (Crack)

Platform: PC

Boyut: 12,8 GB

Crack: RELOADED

Tarih: 03-06-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , , ,

BENZER OYUNLAR
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!