Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
WWE 2K16 PC Torrent Oyun 2017

WWE 2K16 indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

WWE 2K16 FULL indir

WWE 2K16 torrent indir  Pc oyunları otoritesinde WWE 2K16 ile geri döndü! Amiral gemisi WWE PC oyunları serisinin en yeni eğlence, Spor ve aksiyon teslim edecek otantik ve sert vuruş dönen fan favori özellikleri ve oyun modları, yeni yenilikler ve daha fazlası dahil olmak üzere, eylem! En büyük WWE Superstars, Divas ve tüm zamanların Efsaneleri gibi oynayın. tüm DLC içeriği de buna dahildir!

Temel Özellikler:

Büyük Kadrosu Hiç: WWE 2K16 WWE video oyun tarihinin en büyük liste içerir Seth Rollins ile birlikte kapak Superstar Stone Cold Steve Austin, Daniel Bryan, Dean Ambrose, Kötü Haber Barrett, Paige ve Finn Balor dahil olmak üzere 120’den fazla benzersiz oynanabilir karakter sunan.
2K Vitrin: ikonik maçlar ve anlar WWE tarihinin yeniden yaşamak için oyuncular sağlayan WWE 2K16 içinde serinin popüler hikaye tabanlı moduna döner. Yol boyunca, onlar efsanevi karakterleri, giriş ve halka dişli, eşleme türlerini ve unlockables kilidini hedefleri tamamlayacak.
WWE Universe: WWE 2K16 hikayeleri, rakipleri ve maç kart seçimleri için temel iyileştirmeler yapar. Buna ek olarak, ilk defa, Superstars daha geniş bir deneyime sahip oyuncular sağlayan, birden fazla gösterileri atanabilir.
Dahil tüm DLC: WWE 2K16 DLC tümünü içerir. Aşağıdaki Bonus içeriğine erişmek:
Arnold Schwarzenegger Terminatör olarak: Terminator 2 Terminatör ve T-800 T-800: Terminator olarak Arnold Schwarzenegger’in iki oynanabilir sürümleri gibi oynayın Mahşer Günü.
MyPlayer KickStart: Oyuncular anında erişim kazanacaktır Superstar derecelendirme oluşturulur ve oyunun MyCareer modunda niteliklerini boost için.
Hızlandırıcı: Oyuncular (indirilebilir içerik hariç) oyunda bulunan tüm açılabilir içeriğe anında erişim kazanacaktır.
Yeni Hamle Paketi: (WWE Diva Nikki Bella tarafından popüler hale) Köşe enzuigiri, (WWE Diva Paige tarafından popüler hale) Çığ Ram, (WWE ve NXT Superstar Kevin Owens tarafından popüler hale) Sidewinder suplex dahil 30’dan fazla yeni hamle.
Efsaneler Paketi: Oynanabilir WWE Efsaneleri: Big Boss Man, Dusty Rhodes, Lita, Bay Mükemmel, “kabadayı” Roddy Piper ve Trish.
2015 Hall of Fame Vitrin: Oynanabilir maçlar ve Superstars şunlardır:
“Maço Adam” Jake vs Randy Savage “The Snake” Roberts
Kaya vs rikishi
Alundra Blayze vs Paige
“Dragon” Steamboat / Dustin Rhodes Ricky vs Larry Zbyszko / Arn Anderson
Ric Flair vs Tatsumi Fujinami
Bushwhackers vs Doğal Afetler
Harlem Heat vs Yabancılar
Geleceğin Yıldızları Paketi: Oynanabilir WWE / NXT Superstars:
Samoa Joe, Diego, Fernando, Blake ve Murphy

TÜRKİYEDE İLK HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ İLK BİZDE. FARKIMIZ OYUN TARZIMIZDAN :)

.

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR.

Çıkış Tarihi: 10 Mart 2016.

WWE 2K16 indir BENZER İÇERİKLER
WWE 2K16 indir YAPILAN YORUMLAR