X-Morph: Defense İndir

2
 

X-Morph: Defense İndir Türkçe Yama
 

X-Morph: Defense İndir
 

X-Morph Defense torrent indir

X-Morph: Defense 2017 savaşçısı olarak, düşman birimlerini doğrudan çeşitli silah cephaneleri ile etkileştirebilirsiniz. Farklı tehditlerle uğraşırken uzmanlaşmış dört farklı forma dönüşebilirsin. Her formun temel bir saldırı ve özel şarjlı saldırı modu vardır. Plazma Fighter en evrensel formudur – hem hava hem de yerdeki birimleri yok etmede başarılıdır. Karanlık Madde Bombacı zemin birimlerinin gruplarını kötüye kullanmada harika. Ayrıca, zamanı yavaşlatabilir ve binaları kesecek karanlık madde bombasını serbest bırakabilir. Shredder savaşçısı çok sayıda insan hava ünitesini yok etmek ve gökyüzünü temizlemek için mükemmeldir. Son olarak Laser Destroyer, büyük tekli ünitelerin ergitilmesi için en iyisidir. Ayrıca, daha küçük düşman birimlerini emen yerçekimi anomalisini de yükleyebilir. Çok çeşitli silah ve düşmanlar ile dinamik, tamamen tahrip olan bir ortam, zengin bir arcade shooter deneyimi yaşatır.

 

Oyun ortamları detaylara çok dikkatle inşa edilmiş ve neredeyse tamamen yokedilebilirler. Küçük çitlerden büyük gökdelenlere kadar. Oyundaki herhangi bir köprü ya da bina çökmüş olabilir ve imha gerçekçi fizik kullanılarak dinamik olarak simüle edilir. Savaş alanı düzenini önemli derecede etkileyebileceği için yıkım sadece bir görsel efekt değildir. Dinamik ortamların, lazer parmaklıkların ve gerçek zamanlı hesaplanan düşman yollarının kombinasyonu benzersiz oyun senaryoları yaratır.

 

İnsanlar evlerini savunmak için çaresizdirler. Birbirleriyle savaşmak için büyük, bina büyüklüğü, mekanik savaş makineleri yarattılar, fakat şimdi onları X-Morph’i yok etmek için kullanacaklar. Her patron savaşı benzersizdir ve oyun ortamını büyük oranda etkiler. Bütün şehirler yok olacak.

 

X-Morph: Savunma, bölünmüş bir ekran işbirliği modu içerir. Tüm görevlerin, co-op oyun için özel olarak tasarlanmış farklı oyun senaryoları vardır. Düşmanlar daha çok sayıda ve yeni yönlerden saldırır ve kazanmak için iyi bir işbirliğine ihtiyaç duyarlar. Bu modda oyun birçok farklı şekilde oynanabilir, bir oyuncu düşmanlara ateş ederken veya birisi de ateş gücünü en güçlü saldırganlara odaklayabilen kule yerleştirmeyi optimize etmeye odaklanabilir.

   

X-Morph: Defense İndir
   

X-Morph: Defense İndir Full crack İndir
   

X-Morph: Defense İndir MultiPlayer Yaması İndir
 
1.514
OYUN BILGILERI 10 ay önce eklendi
X-Morph: Defense İndir

Tür: Strateji Oyunları

Platform: PC

Boyut: 3.71 GB

Crack: RELOADED

Tarih: 30-08-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: English

Etiketler: , , ,

BENZER OYUNLAR
Far Cry 5 İndir
213.819 bakılma
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!