Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
X Rebirth 04

X Rebirth 4.0 İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

X Rebirth 4.0 indir

X Rebirth 4.0 2017 Yeniden Doğuş, oyun boyunca keşfetmek için geniş, canlı ve son derece detaylı bir evrene sadık hayranlar ve yeni gelenler sunan, X serisi için muhteşem bir başlangıç. Aksiyon dolu alan savaşı, ayrıntılı ticaret mekaniği ve hızlı seyahat ile yüksek hızlı alan keşfi gibi çeşitli oyun öğeleri, oyuncuların onlarca saat kanca yapmasını sağlayacak gerçek anlamda eşsiz bir alan destanını yaşamanıza olanak tanır. X Yeniden Doğuş, yepyeni bir kullanıcı deneyimi sunmaktadır – başlamak hiç olmadığı kadar kolaydır ve taraftarların beklediği kadar derin kalır.
ÖZELLİKLER
TİCARET! Tamamen simüle edilmiş bir ekonomi, eylemlerinizin gerçekten önemli olduğu anlamına gelir. Uzaydaki şehirlerde kazanç elde etmek için uzay karayollarını dolaşın, gemi ve dronlarla dolaşın.

Gördüğünüz her gemi bir görevi vardır. Bir kargonanın varış yerine ulaşmasını engelleyin ve yükleri de kesilecek ve fiyatların yükselmesine neden olacak. ++

KAVGA! Küçük ölçekli çatışmalardan epik atış karşılaşmalarına kadar X Evrendeki savaşlar sınır tanımıyor. Askerlik yapmak, polis için çalışmak veya yasalara aykırı bir korsan olmak için seçin ya da kendinizi savunmak istediğiniz zaman sadece fi keyi tercih edin – bu size kalmış.

+ Eylemi masif yapılara doğru sürdürün. Düşmanlarınızı zayıflatmak, motorlara hasar vermek ve gemilerinin kaçmasını önlemek için sürücüler atlamak için taret ve kalkan jeneratörlerini hedefleyin veya ekonomilerini sakat bırakmak için ürettikleri fabrikaları durdurun. ++

İNŞA ETMEK! Kendi imparatorluğunu yarat! Ticaret istasyonlarından büyük fabrikalara, çiftliklerden yüksek enerjili askeri komplekslere kadar her şey size ait olabilir. Ticaret ve kazanç için inşa edin ya da askeri varlığınızı güçlendirin ve düşmanlarınızı kontrol altına alın.


MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit), Windows 8 (64-bit), Windows 7 SP1 (64-bit), Vista SP2 (64-bit), XP SP3 (64-bit)
İşlemci: Intel i-Series at 2GHz or AMD equivalent
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GT400 series with 512MB RAM or better, ATI 4870HD with 512MB RAM or better
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 8 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX 9.0c Compatible Sound Card
ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit), Windows 8 (64-bit), Windows 7 SP1 (64-bit)
İşlemci: Intel i5 (Quad) or i7 at 2.5GHz or AMD equivalent
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GT500 series with 1GB RAM or better, ATI 5870HD with 1GB RAM or better
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 12 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX 9.0c Compatible Sound Card

X Rebirth 4.0 İndir BENZER İÇERİKLER
X Rebirth 4.0 İndir YAPILAN YORUMLAR