X Rebirth 4.0 İndir

0
  

X Rebirth 4.0 İndir Türkçe Yama
 

X Rebirth 4.0 İndir
 
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

X Rebirth 4.0 indir

X Rebirth 4.0 2017 Yeniden Doğuş, oyun boyunca keşfetmek için geniş, canlı ve son derece detaylı bir evrene sadık hayranlar ve yeni gelenler sunan, X serisi için muhteşem bir başlangıç. Aksiyon dolu alan savaşı, ayrıntılı ticaret mekaniği ve hızlı seyahat ile yüksek hızlı alan keşfi gibi çeşitli oyun öğeleri, oyuncuların onlarca saat kanca yapmasını sağlayacak gerçek anlamda eşsiz bir alan destanını yaşamanıza olanak tanır. X Yeniden Doğuş, yepyeni bir kullanıcı deneyimi sunmaktadır – başlamak hiç olmadığı kadar kolaydır ve taraftarların beklediği kadar derin kalır.
ÖZELLİKLER
TİCARET! Tamamen simüle edilmiş bir ekonomi, eylemlerinizin gerçekten önemli olduğu anlamına gelir. Uzaydaki şehirlerde kazanç elde etmek için uzay karayollarını dolaşın, gemi ve dronlarla dolaşın.

Gördüğünüz her gemi bir görevi vardır. Bir kargonanın varış yerine ulaşmasını engelleyin ve yükleri de kesilecek ve fiyatların yükselmesine neden olacak. ++

KAVGA! Küçük ölçekli çatışmalardan epik atış karşılaşmalarına kadar X Evrendeki savaşlar sınır tanımıyor. Askerlik yapmak, polis için çalışmak veya yasalara aykırı bir korsan olmak için seçin ya da kendinizi savunmak istediğiniz zaman sadece fi keyi tercih edin – bu size kalmış.

+ Eylemi masif yapılara doğru sürdürün. Düşmanlarınızı zayıflatmak, motorlara hasar vermek ve gemilerinin kaçmasını önlemek için sürücüler atlamak için taret ve kalkan jeneratörlerini hedefleyin veya ekonomilerini sakat bırakmak için ürettikleri fabrikaları durdurun. ++

İNŞA ETMEK! Kendi imparatorluğunu yarat! Ticaret istasyonlarından büyük fabrikalara, çiftliklerden yüksek enerjili askeri komplekslere kadar her şey size ait olabilir. Ticaret ve kazanç için inşa edin ya da askeri varlığınızı güçlendirin ve düşmanlarınızı kontrol altına alın.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

X Rebirth 4.0 İndir
 

X Rebirth 4.0 İndir Full crack İndir
       

X Rebirth 4.0 İndir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

   
919
OYUN BILGILERI 5 ay önce eklendi
X Rebirth 4.0 İndir

Tür: Aksiyon Oyunları, Simulasyon Oyunları

Platform: PC

Boyut: 10.88 GB

Crack: plaza

Tarih: 22-04-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: English

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
  • En güncel Sorunsuz ve Yeni linkler eklenmiştir. iyi oyunlar.

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!