Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
xcom-2-digital-deluxe-indir

XCOM 2 Digital Deluxe indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

XCOM 2 Digital Deluxe edition pc indir

XCOM 2 Digital Deluxe edition pc 2016 indir, Sadece bu dünya kenarlarında yaşayan bir özgürlük marjı var. Burada, bir kuvvet insanlık için ayağa bir kez daha toplar. Her zaman çalışma ve imkansız oran bakacak şekilde, kalıntı XCOM kuvvetleri global bir direnç tutuşturmak, ve bir kez ve herkes için yabancı tehdidi ortadan kaldırmak için bir yol bulmak zorundadır.

RUN ON XCOM: Avenger, XCom mobil merkezine dönüştürülen bir yabancı tedarik tekne komutu alın. Yeni açık uçlu oyun size grev ekibe kılavuzluk nerede, ne kadar popüler desteği büyümeye ve ne zaman düşman karşı operasyonları mücadele için karar vermenizi sağlar.
İŞE direnişçiler: Beş asker sınıfları, kendi yetenek ağacı, her biri kendi taktik planı için özel asker oluşturmanızı sağlar.
TAKTİK GUERRILLA MÜCADELE: Yeni oyun sistemleri savaşta daha taktiksel esneklik sunuyor. Düşman devriye pusuya gizleme kullanın. Değerli dişli ve eserler için düşmanları yağma. VIP kurtarmak ve çıkarma noktasına onları taşıyan düşmüş yoldaşlar kaydedin.
DÜŞMANI BİR YENİ Breed: ADVENT güçlü yeni yabancı türlerin düşman bir farklı döküm, yabancı rejimin uygulayıcıları, ayrı bir taktik meydan sunmak.
ARAŞTIRMA, GELİŞTİRİLMESİ VE UPGRADE: Yapılandırma ve XCom savaş yeni yetenekler vermek için Avenger Odaları oluşturmak. Araştırma, geliştirme ve silah ve zırh tercih taktikleri uyacak şekilde yükseltmek için bilim adamları ve Mühendisler kullanın.
HER MİSYON EŞSİZ CHALLENGE IS: yabancı tesislerin derinliklerine, Wildlands gelen yabancı kontrollü mega kentlerin kalbine, dünya çapında misyonlar gidin. haritalar, misyon ve hedeflerin neredeyse sonsuz kombinasyonları vardır.
ÖZEL MODS CREATE: Toplum odaklı araçları kendi kampanya, taktik oyun, yabancılar, sınıflar, strateji oyunu özellikleri oluşturmak ve Buhar Atölye içinde paylaşmanıza olanak tanır.
BAŞ-to-head çok YAPAN: rastgele oluşturulan haritalar üzerinde insanlar ve uzaylılar ve savaş kafa kafaya bir karıştırın ve maç kadroları.

Çıkış Tarihi: 5 Şub 2016

MINIMUM:
İşletim Sistemi: Windows® 7, 64-bit
İşlemci: Intel Core 2 Duo E4700 2.6 GHz or AMD Phenom 9950 Quad Core 2.6 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 1GB ATI Radeon HD 5770, 1GB NVIDIA GeForce GTX 460 or better
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 45 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX compatible sound card
İlave Notlar: Initial installation requires one-time Internet connection for Steam authentication; software installations required (included with the game) include Steam Client, Microsoft Visual C++2012 and 2013 Runtime Libraries and Microsoft DirectX.
ÖNERILEN:
İşletim Sistemi: Windows® 7, 64-bit
İşlemci: 3GHz Quad Core
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: 2GB ATI Radeon HD 7970, 2GB NVIDIA GeForce GTX 770 or better
Depolama: 45 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX compatible sound card

XCOM 2 Digital Deluxe indir BENZER İÇERİKLER
XCOM 2 Digital Deluxe indir YAPILAN YORUMLAR