Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

XCOM 2 indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
 
 

XCOM 2 pc 2016 torrent indir

XCOM 2 2016 pc indir, COM 2 XCom devamıdır: Enemy Unknown, yılın 2012 ödüllü strateji oyunu.

Dünya değişti. Dünya liderleri uzaylı güçlere koşulsuz teslimiyet sunulan bu yana yirmi yıl geçti. XCOM, savunma gezegenin son satırı, kırıp ve dağınık bırakıldı. Şimdi, XCom 2, yabancılar uğursuz gündemi gizlemek ve onların yeni düzenden karşı çıkıyorum herkese ortadan kaldırırken, yüzeyde insanlık için parlak bir gelecek vaat şehirleri parlayan bina dünyaya hükmedecektir.

Yalnızca dünyanın kenarlarında yaşayan bir özgürlük marjına sahiptir. Burada, bir kuvvet insanlık için ayağa bir kez daha toplar. Daima vadede ve imkansız oran dönük, kalan XCOM güçleri küresel direniş tutuşturmak, ve bir kez ve herkes için yabancı tehdidi ortadan kaldırmak için bir yol bulmak zorundadır.

RUN ON XCOM: Avenger, XCom mobil merkezine dönüştürülen bir uzaylı tedarik tekne komutu alın. Yeni açık uçlu oyun size grev ekibi rehberlik nerede, nasıl halkın desteğini büyümeye ve ne zaman düşman karşı operasyonlarını mücadele karar vermenizi sağlar.
İŞE direnişçiler: Beş asker sınıfları, kendi yetenek ağacı, her biri kendi taktik planı için özel askerler yapalım.
TAKTİK GUERRILLA MÜCADELE: Yeni oyun sistemleri savaşta daha taktiksel esneklik sunuyor. Düşman devriyeleri pusuya gizleme kullanın. Değerli dişli ve eserler için düşmanları yağma. VIP’leri Kurtarma ve çıkarma noktasına onları taşıyan düşmüş yoldaşlar kaydedin.
DÜŞMANI BİR YENİ BREED: ADVENT güçlü yeni yabancı türlerin düşman bir farklı döküm, yabancı rejimin uygulayıcıları, ayrı bir taktik meydan sunmak.
ARAŞTIRMA, GELİŞTİRİLMESİ VE UPGRADE: Yapılandırma ve XCom savaş yeni yetenekler vermek Avenger Odaları kurmak. , Araştırma, geliştirme ve silah ve zırh tercih taktikleri uyacak şekilde yükseltmek için bilim adamları ve Mühendisler kullanın.
HER MİSYON EŞSİZ CHALLENGE IS: yabancı tesislerin derinliklerine, Wildlands gelen yabancı kontrollü mega kentler kalbine, dünyada misyonlar gidin. Haritalar, misyon ve hedeflerin neredeyse sonsuz kombinasyonları vardır.
ÖZEL MODS: CREATE Toplum odaklı araçlar kendi kampanyanızı, taktik oyun, yabancılar, sınıflar, strateji oyunu özellikleri oluşturmak ve Buhar Atölye içinde paylaşmanıza olanak tanır.
BAŞ-TO-KAFA çokluoyuncu eğlencesi yaşayabilir: rastgele oluşturulan haritalar üzerinde insanlar ve uzaylılar ve savaş kafa kafaya bir karıştırın ve maç kadroları.

Çıkış Tarihi:5 ŞUBAT 2016


MINIMUM:
İşletim Sistemi: Windows® 7, 64-bit
İşlemci: Intel Core 2 Duo E4700 2.6 GHz or AMD Phenom 9950 Quad Core 2.6 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 1GB ATI Radeon HD 5770, 1GB NVIDIA GeForce GTX 460 or better
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 45 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX compatible sound card
İlave Notlar: Initial installation requires one-time Internet connection for Steam authentication; software installations required (included with the game) include Steam Client, Microsoft Visual C++2012 and 2013 Runtime Libraries and Microsoft DirectX.
ÖNERILEN:
İşletim Sistemi: Windows® 7, 64-bit
İşlemci: 3GHz Quad Core
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: 2GB ATI Radeon HD 7970, 2GB NVIDIA GeForce GTX 770 or better
Depolama: 45 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX compatible sound card

XCOM 2 indir BENZER İÇERİKLER
XCOM 2 indir YAPILAN YORUMLAR