XCOM 2: War of the Chosen İndir

1
 

XCOM 2: War of the Chosen İndir Türkçe Yama
 

XCOM 2: War of the Chosen İndir
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

XCOM 2: War of the Chosen PC Torrent indir

XCOM® 2: War of the Chosen, Dünya’daki uzaylı tehdidini yok etmek amacıyla yeni direniş gruplarının oluşturulduğu ADVENT mücadelesine kapsamlı yeni içerikler ekliyor. Karşı yanıt gecikmiyor ve “”Seçilmiş”” adıyla bilinen yeni bir düşman, tek bir amaçla ortaya çıkıyor: Komutan’ı tekrar ele geçirmek. Bu eklentide, “”Seçilmiş””e karşılık verebilen yeni Kahraman sınıfları, yeni düşmanlar, görevler, ortamlar ve derinliği arttırılmış stratejik oynanış bulunuyor.

YENİ GRUPLAR VE KAHRAMAN SINIFLARI

Dünyadaki direnişi güçlendirmek için her biri benzersiz becerilere ve çelişkili felsefelere sahip üç yeni grup ortaya çıktı: Reapers, Skirmishers ve Templars. Bu gruplar, görevlerde yardımcı olmak için güçlü kahraman sınıfı askerleri ve strateji katmanı için yeni fırsatlar sunuyor.

SEÇİLMİŞLER

Seçilmişler, XCOM’un bugüne kadar gördüğü en kurnaz düşmanlar; her biri, her yeni senaryoyla birlikte gelecek olan benzersiz güçlere ve zayıflıklara sahip. Seçilmişler Komutan’ın peşinde ve hedeflerine ulaşmak için XCOM askerlerini kaçıracak, sorguya çekecek ve öldürecek. Seçilmişler aynı zamanda strateji katmanını istila edebilir ve XCOM’un global operasyonlarını mahvedebilir. Düşmanı tamamen yenilgiye uğratmak için Seçilmişler’in kalelerini bulup yağmalayın.

YENİ UZAYLI VE ADVENT TEHLİKELERİ

XCOM askerlerinin kötü niyetli kopyalarını yaratabilen, Spectre adındaki yeni ve ölümcül uzaylı, gizlice savaş meydanına girdi. Ona, ADVENT Arındırıcısı’nın şiddet dolu saldırılarına ve psionik güçlere sahip ADVENT Rahibi’ne karşılık vermek için yeni taktikler geliştirin.

YENİ ORTAMLAR VE GÖREV HEDEFLERİ

İlk istila sırasında uzaylıların biyolojik silahlarla harap ettiği, terk edilmiş şehirlerden yer altı tünellerine ve dünya dışı varlıkların olduğu vahşi yaşam alanlarına kadar yeni ortamlarda taktiksel görevlere katılın.

GELİŞTİRİLMİŞ STRATEJİ KATMANI

XCOM’un gruplarla olan ilişkisini yönetin ve Avenger’dan Seçilmişler’in operasyonlarına karşılık verin. Kişisel stratejinize öncelik vermek için yeni Direniş Emirleri kullanın. Başarılı bir şekilde tamamlandığında kaynaklar kazandıran ve grupları güçlendiren Gizli Faaliyetler için artık askerler, bilim insanları ve mühendisler görevlendirilebilir.

DAHA FAZLA ÖZELLEŞTİRME VE YENİDEN OYNANABİLİRLİK

Askerler artık yeni beceriler ve özellikler için uyumlu ekip arkadaşlarıyla bağ kurabilir. SITREP sistemi, tüm görevlerin eşsiz bir mücadele sunduğundan emin olmak için taktiksel katmana dinamik bir şekilde yeni değiştirici ekliyor. Gelişmiş senaryo seçenekleri, oyunun uzunluğu ve zorluğu için daha iyi ayarlamalara imkan veriyor.

MÜCADELE MODU

Global lider tablosunda bir numara olmak için düzenli olarak gelecek olan yeni, tek seferlik toplu mücadelelerde mükemmel stratejilerden faydalanın.

DİRENİŞİ PAYLAŞIN

Askerlerinizi özelleştirip hazırlayın, ardından oyun içinde görünen ve arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz, size özel ve benzersiz direniş posterleri oluşturmak için filtreler, metin ve arka plan ekleyin.

ANA OYUN DAHİL EK PAKETLER İCERİR;

– XCOM 2: Resistance Warrior Pack
– XCOM 2: Digital Soundtrack
– XCOM 2: Reinforcement Pack
– XCOM 2: Anarchy\’s Children
– XCOM 2: Alien Hunters
– XCOM 2: Shen\’s Last Gift
– XCOM 2: War of the Chosen

 

FİX CRACK 29-08-2017 İNDİR

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
   

XCOM 2: War of the Chosen İndir
   

XCOM 2: War of the Chosen İndir Full crack İndir
   

XCOM 2: War of the Chosen İndir MultiPlayer Yaması İndir
 
1.298
OYUN BILGILERI 6 ay önce eklendi
XCOM 2: War of the Chosen İndir

Tür: Strateji Oyunları

Platform: PC

Boyut: 56.58 GB

Crack: CODEX

Tarih: 29-08-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: English

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!