Ys SEVEN İndir – Full

0
 

Ys SEVEN İndir – Full Türkçe Yama
 

Ys SEVEN İndir – Full
 

Ys SEVEN torrentler indir

 

Ys SEVEN 2017 Bu orijinal PC bağlantı noktası, çeşitli çözünürlük seçenekleri, düzgün 60 fps oyun, tam Steamworks entegrasyonu ile çeşitli yeni başarılar ve hatta oyuncuların mümkün olan en eğlenceli oyun deneyimini elde etmelerini sağlamak için gözden geçirilmiş bir yerelleştirme ile tam ölçeklendirilmiş HD’de oyunu sunuyor.

Kızılderili maceraperestlik görevlisi Adol Christin’e ve sadık arkadaşı Dogi’ye katılınca, hareketli liman kenti Altago’da çapkınlıktan kurtulmak için maceralarından korsan bağlantılarını iyi bir şekilde kullandılar – bu da yabancı ziyaretten kesilen eski bir dünya ticaret sermayesi. Romun imparatorluğu ile son zamanlarda sona eren bir savaşla uzun sürdü.

Altago halkı hala yabancılara karşı güvensiz durumda ve arazi, standart çelikten etkilenmeyen canavar yaratıklarla sürünerek, Adol’un denenmiş ve gerçek cephaneliğini oyunlardan etkisiz hale getiriyor. Kendini sıfırdan yeniden eğitmeye ve yeniden eğitmeye ve değerini bu yeni ülkenin biraz yabancı düşmanlığına dönüştüren topluluğa isabet etmeye zorlanan Adol, kralın yakınlardaki harabeleri keşfetmeye çalışıyor ancak yalnızca antik ejderhalara yatkın bir oyun oynamak için kendisini bulmaya çalışıyor. Ve dünyayı kurtarmak … yine.

Yol boyunca, yeni tanıtılan parti sistemi vasıtasıyla kendisine katılacak yaşlı ve yenilikçi çeşitli insanlarla tanışacak ve burada üç karaktere kadar herhangi bir zamanda kumanda edebilecek. Adol ve ekibi, sadece Beş tane Büyük Ejderhalar’ın gizemi, beş eski kabilenin gizemini ortaya çıkarmak için, delik, eğik çizgi ve saldırı saldırılarının yanı sıra düzinelerce benzersiz beceri, hızlı kaçınma ve “flaş koruması” konularında mastering yaparak Altago ve bu antik ve katli araziyi parçalamaya tehdit eden son deprem dizisi.

Modern çağın ilk Ys serüvenine katılmaya gelin! Bu tarihi seriyi meşhur eden devasa patronlar ve çılgınca zorluklar geri döndü ve her zamankinden daha büyük.

   

Ys SEVEN İndir – Full
   

Ys SEVEN İndir – Full Full crack İndir
   

Ys SEVEN İndir – Full MultiPlayer Yaması İndir
 
619
OYUN BILGILERI 10 ay önce eklendi
Ys SEVEN İndir – Full

Tür: RPG Oyunları

Platform: PC

Boyut: 1.19 GB

Crack: CODEX

Tarih: 31-08-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: ingilizce Japonca

Etiketler: , , ,

BENZER OYUNLAR
Far Cry 5 İndir
214.597 bakılma
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!