Zombi pc indir

1
 

Zombi pc indir Türkçe Yama
 

Zombi pc indir
 

Zombi pc indir

Zombi pc indirHala şimdi, nefes alıyorsun, ama ne kadar virüslü tarafından dış dünya tarafından terk ve çevrili Londra’nın sokakları ve metro kanalların labirent, yaşayacak? Korkunç hastalık tarafından perişan insanlık korkunç kalıntıları, oturma eti av her fırsatta bekliyor, sokaklarda karıştırma vardır.

ZombiU ™ ‘tırnak ısırma hayatta kalma deneyimi nesil konsollar ve PC indirmek için yükseltilmiş oldu. ZOMBI size korku yeni bir seviyeye getirmek için donanım son nesil güç alır. Hayatta kalmak için irade test, ama dikkat: ölüm kalıcıdır ve bir yanlış hamle her şeyi kaybetmenize neden olabilir.
Özellikler
PURE YAŞAM KORKU
Kaynaklar düşmanları çoktur, kıt ve daha fazla silah, mühimmat, ilk yardım, ya da yiyecek bulabilirsiniz asla bilemezsiniz. Eğer yaşamak veya ölürseniz nasıl kaynakları tahsis belirler.

PERMADEATH İLE HER ŞEY tehlikede
Survival garanti edilmez. Ölmeden sonra, karakter enfekte olur ve Londra üzerinden ölümsüz shambling bir kalabalık katıldı. Sen tamamen yeni bir karakter olarak geri gelip ilk görevin önceki karakterin malzemeleri almak için olmak, yine hayatta kalmak için çalışacağım.

Hata-OUT BAG
Sizin bug-out çanta tüm eşyalarını, araçlar, envanter, ilk yardım çantaları, haritalar ve daha fazla tutar. Zombiler her an size saldıracak gibi, deli alamadım. Eğer ölürsen, senin çanta şimdi zombi eski karakteri ile kalır. Eğer tüm geri çanta almak, ya da yeniden atma başlatmak için riske atar mı?

LONDRA ARIYOR
Tüyler ürpertici öyküsü, kraliyet sırları ve kanlı masallar batmış bir kentte hayatta. Londra ortaçağ Kulesi, görkemli Buckingham Sarayı gezinin ve modern caddeler undead çetelerin kaynıyor.

UNDEAD DÖNÜŞ
Rafine oyun ve yükseltilmiş grafik ile ZombiU korku birleştiren ZOMBI nesil konsollar ve PC için hayatta kalma first-person shooter getiriyor. Senin çevreyi tarayarak mini oyunlar tamamlayarak veya envanter ve ekipman ararken tek bir ekran deneyimi uyarlanmış aktif duraklama sistemi hala savunmasız hale getirir.

   

Zombi pc indir
   

Zombi pc indir Full crack İndir
   

Zombi pc indir MultiPlayer Yaması İndir
 
24.952
OYUN BILGILERI 3 sene önce eklendi
Zombi pc indir

Tür: PC OYUNLARI, Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları, Korku Oyunları

Platform: PC

Boyut: 19,02 GB

Crack: CODEX

Tarih: 18-08-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!