Zombie Army Trilogy

0
   

Zombie Army Trilogy Türkçe Yama
 

Zombie Army Trilogy - Full PC Türkçe
   

Zombie Army Trilogy full torrent

Kült korku aksiyonu felaketlerle dolu bir şekilde sonlanıyor. Serinin üçüncü bölümü, yüksek tansiyonlu yeni Horde modu ve çok satan Nazi Zombie Army 1 ve 2’nin yenilenmiş versiyonları bir arada.

2. Dünya Savaşı’nın ateşi sönmek üzereyken Hitler son, lanetli bir kumar oynar. Ölü süper askerlerden oluşan bir ordu bütün Avrupa’yı tehdit etmektedir. Bu apokaliptik üçüncü şahıs aksiyonunda insanlığı zombi tehdidinden kurtarmak için ister kendi başınıza savaşın ister diğer oyuncularla güçlerinizi birleştirin!

15 bölümden oluşan üç epik senaryo boyunca savaşın. Kendi başınıza oynayın ya da 2-4 kişilik online co-op’ta sırt sırta savaşın. Yapılmış en gerilimli ve zorlu aksiyon oyunlarından birinde hayatta kalabilecek misiniz? Ünlü silahlar ve güçlü patlayıcılarla vahşi düşmanlarla yüzleşin. Şansınızı yükseltmek için ölülerin uzuvlarını koparın ve bunu ünlü X-ray Kill kamerasıyla izleyin.

Korku paketi: 15 göreve yayılmış üç senaryoyu oynayın. İster tek başınıza mücadele edin ister 2-4 kişilik online co-op’a girin. 5 kanlı haritada geçen, 1-4 oyunculu Horde modunda korkularınızla yüzleşin.

Paramparça silah aksiyonu: Fuhrer’in kedisiyle yüzleşmeden önce zombilerle, zırhlı iskeletlerle, ateş iblisleriyle, elektrikli testere taşıyan elit düşmanlarla ve çok daha kötüleriyle mücadele edin. Ölüleri türünün en iyisi balistik sistemiyle yok edin. Mermilerinizin yarattığı etkiyi çok sevilen X-ray Kill kamerasıyla izleyin.

Katliamınızı özelleştirin: Dört erkek veya dört kadın karakterden biriyle oynayın. Oyun stilinizi özelleştirilebilir silah ve eşyalarla mükemmelleştirin. Zorluğu ve düşman sayısını ayarlayın.

Yeniden kurgulanmış, elden geçirilmiş versiyonlar: İlk iki Nazi Zombie Army oyunu hiç görmediğiniz şekilleriyle karşınızda. Yeni uzuv kopma mekaniği, daha kanlı yeni görsel efektler, yeni ses efektleri, yeni düşman animasyonları ve çok daha fazlası… Ve de istediğiniz senaryoyu birleştirilmiş online topluluk ile istediğiniz sırayla oynama imkânı.

 

Zombie Army Trilogy
 

Zombie Army Trilogy Full crack İndir
         

Zombie Army Trilogy Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

Zombie Army Trilogy - Full PC Türkçe
 
25.736
OYUN BILGILERI 3 sene önce eklendi
Zombie Army Trilogy

Tür: Aksiyon Oyunları, FPS Oyunları

Platform: PC

Boyut: 8.17 GB

Crack: CODEX

Tarih: 6 Mart 2015

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!